قابلیت اجرای نسخه بازسازی شده بازی Call of Duty 4 هم اکنون برروی پلی‌استیشن ۴ امکان‌پذیر می‌باشد

۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۰

اگر شما جزو کسانی هستید که یکی از نسخه‌های ویژه بازی Call of Duty: Infinite Warfare  را برروی پلی‌استیشن ۴ پیش خرید کرده‌اید، این امکان را خواهید داشت که هم اکنون به اجرای نسخه بازسازی شده بازی Call of Duty 4 بپردازید.

همانطور که پیش از این اعلام شده بود با خرید نسخه ۸۰ دلاری بازی Call of Duty: Infinite Warfare این امکان را خواهید داشت تا کمپین نسخه بازسازی شده بازی Modern Warfare را ۳۰ روز زودتر برروی پلی‌استیشن ۴ اجرا کنید و آن زمان هم اکنون می‌باشد.

اگر شما نسخه فیزیکی این بازی را از طریق یک فروشگاه پیش خرید کرده باشید بایستی مراحل خرید خود را کامل نموده تا فروشگاه به شما کد دسترسی به پلی‌استیشن استور را بدهد.

در یک پرسش و پاسخ اکتیویژن اعلام نمود افرادیکه نسخه فیزیکی بازی Infinite Warfare را خریداری کنند نیاز به قرار دادن دیسک‌های این بازی در درون دستگاه خواهند داشت تا بتوانند نسخه بازسازی شده Modern Warfare را در زمان عرضه در تاریخ ۴ نوامبر (۱۴ آبان ماه) اجرا کنند.

افرادیکه نسخه ویژه بازی Infinite Warfare را بصورت دیجیتالی از طریق پلی‌استیشن استور خریداری کرده باشند بصورت خودکار به کمپین نسخه بازسازی شده بازی Modern Warfare دسترسی خواهند داشت.

در زمان عرضه بازی در تاریخ ۴ نوامبر، کلیه بازیکنانی که اقدام به اجرای این نسخه زودهنگام کرده‌اند بایستی نسخه کامل بازی را نصب نمایند اما نگران نباشید کلیه پیشرفت‌های شما حفظ خواهند شد.

دسترسی زودهنگام به نسخه بازسازی شده بازی Modern Warfare تنها برروی پلی‌استیشن ۴ موجود است و در آن هیچگونه قابلیت چندنفره‌ای وجود ندارد.

کمپین و حالت چندنفره نسخه بازسازی شده بازی Modern Warfare برای کلیه افرادیکه نسخه ویژه بازی Infinite Warfare را برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی خریداری کنند از تاریخ ۴ نوامبر در دسترس خواهد بود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید