گیفت کارت
گیفت کارت

Gravity Rush 2 رده بندی سنی شد

۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۷

در این هفته ESRB بازی Gravity Rush 2 را امتیاز بندی کرد. این امتیاز جزئیات بیشتری از این که بازی شامل چه چیزهایی خواهد بود به ما می­‌دهد. این بازی اواخر امسال برای پلی­‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

Gravity rush 2 امتیاز T برای نوجوانان (Teen) را دریافت کرد. توصیف‌­گرهای محتوا هم شامل: «خون، خشونت فانتزی، زمینه‌­های شهوت­‌انگیز ملایم، برهنگی‌­های نیمه و استفاده از الکل» هستند.

خلاصه رده بندی بیان می­‌دارد: این یک بازی نقش آفرینی است که در آن بازی­‌بازها نقش یک زن به نام کت را دارند و به دنبال منشا قدرت­‌های جاذبه­‌ای خود هستند. از زاویه دید سوم شخص، بازی­‌بازان محیط‌­ها را بررسی می‌­کنند، مراحل را پشت سر می­‌گذارند و با دشمنان در حملات و جنگ­‌های تن به تن و همراه تغییرات زاویه دید مبارزه می‌­کنند. بازیکنان بیشتر از مشت و لگد زدن به دشمنان در حالی که در هوا هستند استفاده می­‌کنند؛ برخی دشمنان از تفنگ‌­ها و چاقوها برای حمله به شهروندان و دیگر مبارزان استفاده می‌­کنند.

یک صحنه­، مردی را نشان می­‌دهد که به پشت مرد دیگری خنجر می‌­زند. دنباله­‌های اول بازی عکس­‌های مردی را نشان می‌­دهد که روی نیزه‌­ای قرار دارد و خون روی لباس و دهانش دیده می­‌شود. در تعداد انگشت شماری از صحنه‌­ها، یک شخصیت خارق­‌العاده به صورت نیمه برهنه (بدون نشان دادن قسمت­‌های جنسی) بالای ساختمان قرار دارد.

یک مرحله فرعی اینگونه است که بازیکنان باید از زنی زیبا برای مردی مسن عکس بگیرند. در مرحله‌­ای دیگر، پسر بچه‌­ای از شما درخواست کمک می­‌کند تا مانع نوشیدن الکل پدرش شوید. شخصیت­‌ها گاهی در حالی نشان داده می‌­شوند که بطری در دست دارند، الکل می­‌نوشند و یا به اطراف تلوتلو می‌­خورند.

Gravity Rush 2 یک عنوان انحصاری پلی­‌استیشن ۴ است و تاریخ عرضه آن برای ۲ دسامبر (مصادف با ۱۲ آذر) اعلام شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید