حجم قابل دریافت The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition مشخص شد

۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۸
The Elder Scrolls

حجم دریافتی نسخه بازسازی شده Skyrim با عنوان Skyrim Special Edition، توسط ایکس‌­باکس استور مایکروسافت مشخص شد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

در حالی که Skyrim اصلی برای ایکس‌­باکس ۳۶۰ (بدون هیچ بسته الحاقی و گسترش دهنده­‌ای) حدودا تنها ۴ گیگابایت حجم داشت، همتای ایکس­‌باکس وان آن مقداری حجم بیشتری دارد. اگر بخواهیم دقیق­‌تر باشیم، حدودا ۵ تا ۶ برابر حجیم‌­تر است.

حجم دانلودی نسخه بازسازی شده Skyrim از استودیوی بتسدا، توسط مایکروسافت استور استرالیا مشخص شد و ۲۲٫۷۵ گیگابایت خواهد بود. با این که نسخه بازسازی شده شامل تمامی محتواهای دانلودی بازی نیز می­‌شود، اما باز هم افزایش حجم زیادی داشته است.

برنده بیش از ۲۰۰ جایزه بازی سال، Skyrim Special Edition، فانتزی رویایی را با جزئیات خیره کننده به زندگی می­‌آورد. این نسخه ویژه شامل بازی بهبود یافته به طور اساسی و الحاق­‌ها و ویژگی­‌های کاملا جدید مانند افکت­‌ها و جلوه­‌های بازسازی شده، عمق زمینه پویا و … می­‌شود. Skyrim Special Edition همچنین قدرت کامل مادهای رایانه­‌های شخصی را به کنسول­‌ها می­‌آورد. ماموریت­‌ها، محیط‌­ها، شخصیت­‌ها، دیالوگ­‌ها، سپرها و اسلحه­‌های جدید و… . به کمک مادها، هیچ محدودیتی در چیزهایی که تجربه خواهید کرد وجود نخواهد داشت.

کسانی که The Elder Scrolls V: Skyrim را برای رایانه­‌های شخصی خریداری کرده بودند و تمام محتواهای دانلودی آن را نیز دریافت کرده بودند، قادر خواهند بود که این نسخه ویژه را بدون هیچ هزینه اضافه دیگری دریافت کنند.

جدا از مادهای رایانه­‌های شخصی، Skyrim بازسازی شده همچنین از مادها برای نسخه ایکس‌­باکس وان هم پشتیبانی می­‌کند. برای پلی­‌استیشن ۴، به دلیل مشکلات تاییدی از طرف سونی، بازی از ماد پشتیبانی نخواهد کرد. طبق گفته پیت هاینز از استودیوی بتسدا، بتسدا همچنان دنبال راهی برای پشتیبانی از ماد در کنسول سونی است.

بتسدا ماه پیش اعلام کرد: «بعد از ماه­‌ها مذاکره با سونی، متاسفیم که باید اعلام کنیم هرچند ما به مدت طولانی آماده پشتیبانی از ماد بر روی پلی­‌استیشن ۴ بودیم، سونی به ما اطلاع داده است که آن­ها مادهای ساخته شده توسط کاربران را آن طور که باید کار کنند (که کاربر بتواند هر کاری دلش می­‌خواهد، چه برای Fallout 4 و چه برای Skyrim Special Edition انجام دهد) قبول نمی­‌کنند.»

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition برای رایانه­‌های شخصی، ایکس‌­باکس وان و پلی­‌استیشن ۴ در ۲۸ اکتبر (۷ آبان) عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید