نقشه Angel City بازی Titanfall 2 در ماه دسامبر منتشر خواهد شد

۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۶
اولین نقشه مربوط به بسته الحاقی جدید بازی Titanfall 2 منتشر شد

استودیوی ریسپاون به عنوان سازنده بازی Titanfall 2 تایید کرد که نقشه Angel City در ماه دسامبر برای حالت چندنفره این بازی در دسترس خواهد بود.

نقشه Angel City یکی از نقشه‌های محبوب نسخه اول این بازی یعنی Titanfall بوده است و خریداران نسخه دوم این بازی قابلیت دستیابی به نسخه جدید آن را بصورت رایگان خواهند داشت. استودیوی ریسپاون اعلام کرد:

در بازی Titanfall 2 شاهد نسخه کاملاً بازسازی شده نقشه Angel City روبرو خواهیم بود که برای بسیاری از ما در استودیوی ریسپاون دارای اهمیت بسیاری است و مورد علاقه بودن آن برای بازیکنان نیز به اثبات رسیده است. بی‌صبرانه در انتظار بازخورد طرفداران نسبت به مکانیزم گیم‌پلی جدید این نقشه در بازی Titanfall 2 هستیم.

دسترسی به نقشه Angel City در ماه دسامبر برای کلیه افراد رایگان خواهد بود. کسانیکه هر نسخه از بازی را از هر فروشگاهی پیش خرید کرده باشند قابلیت دستیابی به این نقشه را سه روز زودتر خواهند داشت، این افراد همچنین بسته Nitro Scorch را دریافت خواهند کرد که دارای یک warpaint ویژه و یک callsign منحصر بفرد می‌باشد.

استودیوی ریسپاون بار دیگر تاکید کرد که کلیه نقشه‌ها و حالت‌هایی که برای بازی Titanfall 2 عرضه خواهند شد، رایگان خواهند بود. این استودیو اعلام کرد:

چیزهایی وجود دارند که ما در زمان عرضه نسخه اول بازی آنها را آموختیم، همچنین ما تمایل داریم تا شاهد حفظ اشتیاق و جنب و جوش در این بازی و فعال بودن و در کنار هم بودن جامعه طرفداران آن باشیم، این موضوع بدین معنی خواهد بود که بازیکنان قادر باشند به آسانی با دوستان خود به اجرای بازی بپردازند و نگرانی بابت آنکه چه کسی چه نقشه یا چه حالتی را در اختیار دارد نداشته باشند چون همه افراد کلیه آنها را در اختیار خواهند داشت.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید