با اجرای بازی Rise of the Tomb Raider در هفته آینده صد هزار اعتبار رایگان در درون بازی دریافت کنید

۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۳

همزمان با در دسترس قرار گرفتن بازی Rise of the Tomb Raider برای پلی‌استیشن ۴، در صورتیکه به اجرای این بازی برروی هر پلتفرمی اقدام کنید مقداری اعتبار رایگان در درون بازی دریافت خواهید کرد.

هفته آینده شاهد عرضه بازی Rise of the Tomb Raider برای کنسول پلی‌استیشن ۴ خواهیم بود. طبق اعلام کریستال داینامیکس به عنوان سازنده بازی، همزمان با این ارائه، اگر اقدام به اجرای این بازی برروی هر پلتفرمی نمایید، شما صد هزار اعتبار رایگان در درون بازی دریافت خواهید کرد. این موضوع شامل کلیه پلتفرم‌هایی می‌شود که قابلیت اجرای این بازی برروی آنها محیا می‌باشد، این پلتفرم‌ها شامل ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس ۳۶۰ و رایانه‌های شخصی خواهند بود.

این پیشنهاد از تاریخ ۱۱ تا ۱۸ اکتبر (۲۰ تا ۲۷ مهر ماه) پابرجا خواهد بود. از این اعتبار می‌توان برای خرید بسته‌های کارت Expedition استفاده کرد که شامل محتویات ویرایش کننده برای امتیازات حملات بازی و حالت‌های Remnant Resistance می‌باشند. این ویرایشات می‌توانند شامل تغییراتی در ظاهر بازی نیز باشند، تغییراتی نظیر لباسی جدیدی برای لارا کرافت یا یک سر بزرگ برای او، همچنین امکان تغییراتی در گیم‌پلی بازی وجود خواهد داشت، تغییراتی نظیر افزایش مقاومت لارا در برابر برخی صدمات و نظایر آن.

اینگونه اعتبارات از طریق بازی یا پرداخت پول واقعی قابل دستیابی هستند. با صد هزار اعتبار رایگان بازیکنان قادر خواهند بود تا بسته‌های مختلفی را در درون بازی خریداری کنند که بسته به انتخاب آنها نتایج مختلفی خواهند داشت. بسته‌های برنزی پنج کارت را در ازای ۵۰۰۰ اعتبار بصورت تصادفی در اختیار بازیکنان قرار خواهند داد، همچنین بسته‌های طلایی پنج کارت را بصورت تصادفی و همچنین یک کارت نادر را در ازای شصت هزار اعتبار در اختیار کاربران قرار خواهند داد. در ادامه لیست این بسته‌ها را مشاهده خواهید کرد:

  • بسته برنزی در ازای پنج هزار اعتبار: اهدای پنج کارت بصورت تصادفی
  • بسته نقره‌ای در ازای بیست هزار اعتبار: اهدای پنج کارت بصورت تصادفی و یک کارت غیرمعمول
  • بسته طلایی در ازای شصت هزار اعتبار: اهدای پنج کارت بصورت تصادفی و یک کارت نادر
  • بسته Advantage در ازای بیست هزار اعتبار: اهدای پنج کارت بصورت تصادفی با مزایای سودمند
  • بسته چالش در ازای بیست هزار اعتبار: اهدای پنج کارت بصورت تصادفی که چالش بیشتری را در بازی موجب خواهند شد.
  • بسته Wild در ازای بیست هزار اعتبار: اهدای جوایز پنج کارت انتخاب شده تصادفی از میان عجیب‌ترین کارت‌های موجود در مجموعه

بازی Rise of the Tomb Raider: 20th Anniversary در تاریخ ۱۱ اکتبر (۲۰ مهر ماه) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. این بازی قابلیت پشتیبانی از پلی‌استیشن وی‌آر را خواهد داشت، بازیکنان بوسیله این قابلیت قادر خواهند بود تا با دید اول شخص به کشف اسرار ملک اربابی کرافت اقدام کنند. نسخه مربوط به پلی‌استیشن ۴ این بازی سیزن پس نخواهد داشت چراکه کلیه بسته‌های دانلودی بازی شامل نسخه ارائه شده خواهند بود. نرخ فریم و رزولوشن هدف این نسخه مشابه با نسخه مربوط به کنسول ایکس‌باکس وان این بازی خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید