گیفت کارت
گیفت کارت

بروزرسان AquaDome برای Rocket League عرضه شد

۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۷
بازی Rocket League بیش از 8 میلیون نسخه فروش داشته است و دارای بیش از 22 میلیون کاربر می‌باشد

اخیرا استودیوی سایانیکس اعلام کرده بود که Rocket League با بروزرسان AquaDome قرار است زیر آب برود و این بروزرسان هم اکنون برای تمامی پلتفرم‌­ها قابل دانلود است. برای جزئیات بیشتر، در ادامه با گیمفا همراه باشید.

این بروزرسان جدید شامل زمین جدید AquaDome همراه با دو ماشین جدید به صورت رایگان می­‌شود. البته دو ماشین پولی نیز عرضه خواهد شد که قیمت هر کدام ۱٫۹۹ دلار خواهد بود.

باید تاکید کرد با این که این زمین جدید زیر آب قرار دارد، اما خود گیم‌­پلی در داخل یک گنبد انجام می­‌شود و مسابقات همانطور که همیشه بودند بازی خواهند شد. این زمین برای بازی در هر دو پلی لیست رقابتی (Competitive) و معمولی (Casual) در دسترس خواهد بود و شامل موجودات دریایی می­‌شود که می­‌توان آن­‌ها را در حال شنا کردن خارج از گنبد دید.

ما اخیرا متوجه شدیم که سازندگان این بازی (سایانیکس)، اضافه کردن پشتیبانی از پلی­‌استیشن ۴ پرو را به Rocket league در نظر دارند، چرا که آن­‌ها این موضوع را نه تایید و نه تکذیب کردند. آن­‌ها اعلام کردند که در حال حاضر در حال بررسی علاقه­‌مندی جامعه بازی­‌بازان به این موضوع و همچنین نیازهای فنی هستند؛ و توضیح دقیقی درباره این که چه موقع خبر قطعی را اعلام خواهند کرد، ندادند.

Rocket League هم اکنون برای پلی­‌استیشن ۴، ایکس­‌باکس وان و رایانه­‌های شخصی در دسترس است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید