گیفت کارت
گیفت کارت

بسته گسترش دهنده Death Star بازی Star Wars Battlefront هم اکنون برای کلیه افراد در دسترس است

۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۰

بسته گسترش دهنده Death Star بازی Star Wars Battlefront در تاریخ ۲۰ سپتامبر برای کلیه افرادیکه دارای سیزن پس این بازی بودند در دسترس قرار گرفت و همچون سایر بسته‌های گسترش دهنده بازی Battlefront، سایر افرادیکه دارای سیزن پس این بازی نبودند بایستی دو هفته بیشتر در انتظار در دسترس قرار گرفتن جدیدترین بسته این بازی می‌ماندند و اکنون این انتظار دو هفته‌ای به اتمام رسیده است و بسته گسترش دهنده Death Star برای کلیه افراد به قیمت ۱۵ دلار در دسترس است.

بسته Death Star سومین بسته گسترش دهنده بازی Battlefront می‌باشد، پیش از این بسته شاهد عرضه بسته‌های Outer Rim و Bespin بودیم. چهارمین و آخرین بسته گسترش دهنده این بازی Rogue One: Scarif نام دارد که در تعطیلات پیش رو عرضه خواهد شد و براساس فیلم در دست ساخت همین بازی خواهد بود. قیمت هر یک از بسته‌ها ۱۵ دلار می‌باشد و در صورتیکه همه آنها را با هم بخواهید، امکان دریافت سیزن پس بازی به قیمت ۵۰ دلار را خواهید داشت که در کل شامل ۱۰ دلار تخفیف برای شما خواهد شد.

پنج نقشه جدید بسته Death Star شامل نقشه‌های Imperial Blockade ،Defense Sector ،Power Sector ،Command Sector و Death Star Surface می‌شوند. این بسته همچنین دو سلاح جدید به نام‌های K-16 Bryar و TL-50 را به بازی اضافه خواهد کرد. همچنین دو کارت ستاره‌ای جدید نیز شامل این بسته می‌شوند که شامل laser trip mine که منجر به نابودی دشمنان شده و تداخل اسکنرهای نزدیک آن می‌شود. کارت ستاره‌ای دیگر medical droid است که امکان اعمال بهبودی و ریشارژ سایر بازیکنان حاضر در نزدیکی را فراهم خواهد کرد. این بسته همچنین شامل دو بسته نقلیه جدید برای قهرمانان خواهد بود که شامل Darth Vader’s iconic TIE Advanced X1  و Luke Skywalker’s Red Five X-wing می‌شوند. شخصیت‌های Wingman همچنین از قابلیت Wedge Antilles و Biggs Darklighter برخوردار خواهند بود و در سمت نیروهای تاریکی بازی، جنگنده‌های Victor Two و Victor Three حاضر خواهند بود. این شخصیت‌های wingman با افتخار به محافظت از Princess Leia و Palpatine مشغول به خدمت هستند. دایس همچنین تایید کرد که دو کشتی در حالت‌های Battle Station و Fighter Squadron قابلیت بازی را خواهند داشت. با آنکه نقشه‌ها، سلاح‌ها، کشتی‌ها و کارت‌های ستاره‌ای تنها برای خریداران بسته گسترش دهنده Death Star در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت اما کلیه بازیکنان ۴ تجهیزات جدید را دریافت خواهند کرد. این تجهیزات شامل X-wing خلبان و افسر می‌باشد، این در حالی است که تجهیزات مربوط به امپراطوری شامل Death Star trooper و Imperial officer می‌شوند. بعلاوه سیستم سفارشی سازی بازی دچار تغییراتی شده و اکنون بازیکنان قادر خواهند بود تا جسم و استایل سر شخصیت خود را بجای انتخاب آنها بصورت یکجا، انتخاب کنند. این حالت منجر به ایجاد صدها ترکیب از تجهیزات جدید شده است. بازیکنان همچنین وسایل نقلیه power-ups جدید را برای کلیه نقشه‌های Fighter Squadron و حالت Battle Station دریافت خواهند کرد. این وسیله‌ها امکان نابودی و کشتن سربازان دشمن را برای شما فراهم خواهند کرد که شامل B-wing ،Y-wing ،TIE Bomber و TIE Defender می‌شوند.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • SajjadPo گفت:

  بازیش خیلی خوبه ولی بعد از مدتی بنظرم خسته کننده میشه
  ——————————————————————
  پ.ن.:چرا هارد های کنسول اینجوری هستند؟ ۴۰۷گیگ از ۵۰۰ گیگ در دسترسه و از اون مقدار هم ۵۰ گیگ Other خورده الان بازی هام زیاد شده حساس شدم به این موضوع. Other فکر کنم سیستم عامل و نرم افزارهای لازم خود کنسول باشه؟ درسته؟
  الان بخوام یه هارد یه ترا بندازم چیکار کنم؟ چه جوری تمامی اطلاعات رو بیارم از اون رو این؟ میشه تمامی دیتا رو انتقال داد؟ یا تا ابد باید با کمبود فضا دست و پنجه نرم کنیم؟؟؟

  0
  0