VivoWatch ساعت تندرستی ایسوس

۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۸

در دنیای امروز، سلامت انسان ها به کمک فناوری بهبود یافته است؛ مدیریت و مشاهده علائم حیاتی، میزان سوخت ساز بدن و کنترل کیفیت خواب از اصلی ترین مواردی است که با کمک افزونه های پوشیدنی می توان آنها را به سادگی کنترل کرد. شرکت ایسوس به عنوان یکی از پیشگامان و فعالان در عرصه تولید تجهیزات مرتبط به فناوری های نوین، ساعت سلامتی خود را با نامVivoWatch  معرفی کرده است که در ادامه به برخی از ویژگی های این ساعت سلامتی خواهیم پرداخت:

نگاهی به  قلب شما

این ساعت پس از نصب و اتصال به یک دستگاه هوشمند، به طور ۲۴ ساعته نحوه کار قلب شما را پایش می کند. سنسور هوشمند روی ساعت که با فناوری انحصاریVivoPulse  ایسوس ساخته شده، به طور دقیق ضربان نبض تولید شده را حس کرده و شما می توانید به سادگی از نحوه عملکرد قلب خود مطلع گردید.

بررسی خودکار کیفیت خواب و تندرستی

VivoWatch با بررسی میزان جابجایی شما در هنگام خواب و ضربان قلب، کیفیت خواب را می سنجد. به کمک نرم افزار HiVivo ایسوس و با استفاده از داده های به دست آمده از میزان خواب و کالری مصرف شده، می توانید وضعیت تندرستی و شادی (Happiness Index) خود را مشاهده کنید.

ورزش های هوازی و مدیریت میزان سوزاندن کالری

VivoWatch با سنسور های دقیق حسی حرکتی خود به همراه بررسی نرخ ضربان قلب، میزان دقیق مصرف کالری را در ورزش های هوازی و حرکات روزمره به شما نمایش می دهد. علاوه بر آن یک شاخص ویژه هوازی/ضربان قلب در هنگام سوزاندن کالری، محدوده و آستانه بدنی شما را به کمک یک چراغ LED نمایش می دهد. در صورتی که در هنگام ورزش از حد آستانه بدنی خود فراتر روید، نشانگر LED به رنگ قرمز تغییر خواهد کرد.

همچنین این ساعت زیبا با استاندارد نفوذ پذیری IP67، در برابر نفوذ آب و گرد و غبار مقاوم است و می توانید با خیال راحت در هر شرایطی از آن استفاده کنید. امکانات جانبی رایج در ساعت های سلامتی مانند گام شمار، یاد آور پیام کوتاه، یاد آور فعالیت های روزانه، اشتراک میزان ورزش و نرخ سلامتی در رسانه های اجتماعی، سنسور UV و هشدار تماس در VivoWatch ایسوس نیز وجود دارد. صفحه نمایشگر این ساعت از Corning® Gorilla® Glass 3 بهره برده و از بلوتوث نسخه چهار نیز جهت ارتباط با دستگاه های هوشمند استفاده می کند. به دلیل مصرف بسیار پایینی که دارد، در حالت عادی باتری این ساعت می تواند پس از هر بار شارژ تا ۱۰ روز به طور مداوم کار کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید