جزئیات بهینه‌ساز بازی Mortal Kombat XL اعلام شد

۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۲
احتمال دارد محتوای دانلودی جدیدی برای بازی Mortal Kombat XL منتشر شود

نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی بازی Mortal Kombat XL بزودی در دسترس قرار خواهد گرفت و در کنار آن نیز شاهد ارائه یک بهینه‌ساز خواهیم بود که تغییرات عمده‌ای را در بازی ایجاد خواهد کرد.

اِد بون به عنوان خالق بازی اعلام کرد که تغییرات این بهینه‌ساز برروی ایجاد ثبات بیشتر در بازی و سرگرم کننده‌تر کردن تجربه آن متمرکز خواهد بود.

در طول استریم این بازی که جهت اعلام جزئیات این بهینه‌ساز جدید برگزار شد، ندررلم به عنوان سازنده بازی اعلام کرد که کلیه آیتم‌هایی که پیش از این تنها برروی نسخه موبایل این بازی موجود بوده است اکنون برای کلیه افراد به رایگان در دسترس است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به حساب WBID متصل شده و شاهد باز شدن این آیتم‌ها باشید.

برخی از تغییراتی که توسط بهینه‌ساز اعمال می‌شوند شامل دویدن، حملات هوایی، حملات wake-up و تجهیزات خواهند بود. در مورد دویدن ندررلم انرژی مورد نیاز را به روش‌های مختلف افزایش داده است. در زمان شروع دویدن انرژی مورد نیاز ۱۵ بوده است اما حالا ۲۵ خواهد بود. این استودیو همچنین اکنون تغییرات قابل توجهی را در زمان حمله و دویدن به میان دشمنان و عواقب و نتایج آن اعمال کرده است. اگر شما در زمان دویدن مورد اصابت ضربه واقع شوید ۵۰ انرژی از دست خواهید داد.

حملات هوایی نیز شامل تغییراتی شده‌اند، بطور معمولی زمانیکه شما یک حمله هوایی را اجرا می‌کنید، hurtbox و hitbox شخصیت شما بطور همزمان افزایش خواهند یافت که در کنار آسیب رسانی به بازیکن مقابل، قابلیت آسیب رسانی به خود بازیکن نیز وجود خواهد داشت. کاری که بهینه‌ساز جدید خواهد کرد این است که hurtbox شما زودتر از hitbox افزایش یابد. این بدین معنی خواهد بود که قابلیت آسیب رسانی بیشتری از سوی شما وجود خواهد داشت و جلوی بازیکن مقابل را جهت سوء استفاده از این موقعیت خواهد گرفت.

همچنین حملات wake-up نیز در صورتیکه شما کلید block را فشرده نگاه دارید همچون قبل موجب افزایش زمان نخواهد شد. بنابراین شما قادر خواهید بود تا در زمان سریعتر از تاثیر این حملات رهایی یابید.

این بهینه ساز همچنین دسته‌ای از تغییرات و همچنین مشکلاتی از بازی را برطرف خواهد نمود که ممکن است در هر یک از شخصیت‌های بازی موجود باشد. ندررلم اعلام نمود که تغییرات این بهینه ساز عمیق‌تر از قبل خواهد بود.

در ادامه مشکلات کلی که در گیم پلی برطرف خواهند شد را مشاهده خواهید نمود:

  • مشکلات بسیاری از حرکات بهبود یافته‌اند.
  • افزایش انرژی مورد نیاز دویدن از ۱۵ به ۲۵
  • افزایش انرژی مورد نیاز لغو کردن یک dash از ۱۵ به ۲۵
  • آسیب دیدن در زمان دویدن اکنون ۵۰ انرژی را کاهش خواهد داد.
  • اکنون hurt region پیش از hit region در زمان حملات هوایی فعال خواهد شد.
  • پیغام Kounter اضافه شده است.
  • در صورت نگه‌داشتن کلید block دیگر حملات Wakeup همچون قبل تاثیر نخواهد داشت.
  • دیگر قادر نخواهید بود تا از زمان خاصی برای اجتناب از ریکاوری فریم‌ها در برخی از حملات استفاده کنید.
  • کاهش victim blockstun
  • استفاده از WBID دیگر نیاز به پیشنیاز نخواهد داشت.
0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید