در پیش خرید بازی Gears of War 4 از پی‌پال استفاده کنید و ۱۰ دلار اعتبار در استور ایکس‌باکس دریافت کنید

۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۵

بزودی شاهد انتشار بازی Gears of War 4 خواهیم بود و شاید به فکر پیش خرید آن برای ایکس‌باکس وان و رایانه شخصی خود افتاده باشید.

شرکت مایکروسافت برای ایجاد انگیزه جهت پیش خرید این بازی اعلام کرده است که در صورت پیش خرید یک نسخه دیجیتالی از بازی در استور ایکس‌باکس، اگر از پی‌پال استفاده کنید شما ۱۰ دلار اعتبار در استور ایکس‌باکس دریافت خواهید کرد و هرگونه که دوست داشته باشید قادر خواهید بود تا آن را خرج کنید. اگر شما هم اکنون به فکر پیش خرید این بازی هستید و دارای یک یوزر پی‌پال نیز می‌باشید، این پیشنهاد می‌تواند سود خوبی برای شما داشته باشد.

این پیشنهاد تا تاریخ ۶ اکتبر (۱۵ مهر ماه) پابرجا خواهد بود و قابل استفاده برای هر دو نسخه موجود بازی یعنی نسخه استاندارد و نسخه ۱۰۰ دلاری نهایی آن می‌باشد. تاریخ عرضه رسمی بازی Gears of War 4 یازده اکتبر (۲۰ مهر ماه) می‌باشد اما دارندگان نسخه نهایی آن قابلیت اجرای بازی را از تاریخ ۷ اکتبر (۱۶ مهر ماه) خواهند داشت. اعتبار ۱۰ دلاری اعلام شده در مدت ۳۰ روز از زمان پیش خرید به حساب استور ایکس‌باکس شما واریز خواهد شد.

این بازی جزو بازی‌های برنامه Play Anywhere می‌باشد که بدین معنی است در صورت خرید یک نسخه دیجیتالی از این بازی برروی هر یک از پلتفرم‌های گفته شده، یک نسخه رایگان از آن را برروی پلتفرم دیگر دریافت خواهید کرد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید