تماشا کنید: ویدیوی جدید بخش داستانی Battlefield 1 به جنگ بر علیه امپراتوری عثمانی اشاره دارد

۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۸

پس از نمایش ۱۲ دقیقه‌ای از گیم‌پلی و دو تریلر از سکانس‌های مختلف بخش داستانی Battlefield 1، الکترونیک‌آرتز حال ویدیوی جدید دیگری را هم از بازی منتشر کرده است.

این تیزر ۳۰ ثانیه‌ای که در حساب رسمی توئیتر Battlefield منتشر شد، یکی از فصل‌های بخش داستانی بازی به نام The Runner را به نمایش می‌گذارد. همان‌طور که قبلا اعلام شده بود، شما در این فصل به عنوان یک دونده آنزاک بازی خواهید کرد که وظیفه تحویل “پیام‌های زندگی یا مرگ” به نیروهای متحدین در میدان جنگ را دارید. بازی‌بازان در این فصل با امپراتوری عثمانی در گالیپولی مبارزه می‌کنند؛ جایی که نیروها با استفاده از قایق در حال تهاجم هستند.

ویدیو را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

بر خلاف نسخه‌های قبلی سری، Battlefield 1 شامل چندین شخصیت قابل بازی می‌شود که هرکدام را در بین پنج “داستان جنگ” کنترل خواهید کرد. در این بخش می‌توانید توضیحات الکترونیک‌آرتز برای دلیل داشتن چند شخصیت قابل بازی را مشاهده کنید.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

بتای Battlefield 1 با داشتن ۱۳٫۲ میلیون بازی‌باز به بزرگ‌ترین بتای الکترونیک‌آرتز در تاریخ تبدیل شده است. با توجه به اطلاعات، تعداد بازی‌بازان بتای Battlefield 1 دو برابر از نیروهای بریتانیایی و عثمانی‌ای که در طول جنگ جهانی اول در خاورمیانه مستقر شدند هم بیشتر بود. شما می‌توانید در این بخش جزئیاتی کامل راجع به آمار بتای بازی را مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید