گیفت کارت
گیفت کارت

نیل دراکمن به تجربه Gears of War 4 در کنسول ایکس‌باکس وان اِس خود می‌پردازد

۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۵

نیل دراکمن، کارگردان خلاق Uncharted 4 و The Last of Us، نشان داده که برای عنوان انحصاری رقیب خود هم مشتاق است و چنین چیزی را با عرضه Quantum Break مشاهده کرده بودیم.

با این حال، او اشتیاق خود برای تجربه Gears of War 4 را هم در حساب توئیتر خود با انتشار یک تصویر به نمایش گذاشت. ظاهرا وی نه تنها یک ایکس‌باکس وان اِس دارد، بلکه در حال حاضر Gears of War 4 را تجربه می‌کند. نیل دراکمن همچنین از راد فرگسون بابت بازی تشکر کرد.

تصویری که او منتشر کرد را در ادامه مشاهده می‌کنید:

Gears of War 4 در ۱۱ اکتبر (سه‌شنبه ۲۰ مهر) برروی دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این بازی از برنامه Xbox Play Anywhere هم پشتیبانی می‌کند؛ یعنی شما نسخه دیجیتالی بازی را برروی ایکس‌باکس وان خریداری کرده و نسخه رایانه‌های شخصی را به رایگان دریافت می‌کنید یا برعکس.

علاوه بر این، چند نفری که شروع به نقد و بررسی Gears of War 4 کرده‌اند، چیزهای خوبی از آن می‌گویند و این موضوع ما را به موفقیت این نسخه امیدوارتر می‌کند.

استودیوی کووالیشن همچنین گفت موجودی نسخه Ultimate بازی در فروشگاه گیم‌استاپ به اتمام رسیده که نشان از پیش‌فروش خوب بازی دارد. علاوه بر این، ۲۰ دقیقه ابتدایی این عنوان را می‌توانید در این بخش تماشا کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید