تماشا کنید: آمازون گیم استودیوز از سه بازی جدید برای رایانه‌های شخصی رونمایی کرد

۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۰

وقتی آمازون اعلام کرد که وارد عرصه‌ی ساخت بازی‌هایی ویدئوی می‌شود، خیلی‌ها سوررپرایز شدند اما بعد از مدتی تقریبا به فراموشی سپرده شد. به‌تازگی آمازون گیم استودیوز از سه بازی جالب برای رایانه‌های شخصی رونمایی کرده است که در ادامه تریلرها و توضیحات‌شان را مشاهده خواهید کرد.

این سه بازی جدید، در توئیچ‌کان معرفی شده‌اند که Breakaway، Crucible و New World نام دارند. پاتریک گیلمور، مدیر استودیوی اورنج آمازون، Breakaway را یک بازی مبارزه‌ای شلوغ و جذاب برمی‌شمارد و سازنده‌ قصد دارد مبارزات مهیجی را برایمان رقم بزند. Crucible شما را در نقش بازمانده‌ی جهان بیگانه‌ای قرار می‌دهد و New World هم یک عنوان MMO سندباکس محسوب می‌شود که در آن باید خودتان سرنوشت‌تان را رقم بزنید.

گیلمور دلیل انحصاری‌بودن این سه بازی جدید را اعلام کرده است:

بازی‌های زیادی برروی رایانه‌های شخصی موجودند که با توئیچ همکاری می‌کنند و با آن تعامل دارند. این موضوع باعث شد برروی رایانه‌های شخصی کنترل و تسلط داشته باشیم، و البته این بدین معنی نیست که پلتفرم‌های دیگر مهم نیستند و فقط در حال حاضر، تمرکزمان برروی رایانه‌های شخصی است.

تمامی این بازی‌ها، توسط موتور Lumberyard که آمازون قبلا آن را معرفی کرده بود، توسعه می‌یابند و موتور بسیار قدرت‌مندی است. اکنون می‌توانید تریلرهای معرفی Breakaway، New World و Crucible را تماشا کنید.

Breakaway 

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

Crucible 

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

New World

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید