مدت‌ زمان تقریبی گیم‌پلی Batman: Arkham VR مشخص شد

۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۲

زمان زیادی به انتشار Batman: Arkham VR برای پلی‌استیشن وی‌آر باقی نمانده و دیروز هم شاهد لیست تروفی‌هایش بودیم و اگر می‌خواهید بدانید که این عنوان چند ساعت شما را مشغول می‌کند، در ادامه قادر به مشاهده‌ی جزئیاتی از مدت زمان تقریبی گیم‌پلی خواهید بود.

به‌تازگی وب‌سایت Press Start Australia مصاحبه‌ای با دکس گین، مدیر بازاریابی راکستدی ترتیب داده است. وی در این مصاحبه جزئیاتی برای به‌پایان رساندن بازی به‌صورت کامل و ۱۰۰ درصد، ارائه کرده و گفته است:

روایت اصلی و داستان بازی در حدود ۶۰ دقیقه صورت می‌گیرد و با این حال، محتویات اضافی ۹۰ دقیقه گیم‌پلی دیگر را هم ارائه می‌دهند. بنابراین، دلایل زیادی برای تکرار بازی جهت کسب اطلاعات بیشتر از آن وجود دارند.

با توجه به این صحبت‌ها، می‌شود فهمید که Batman: Arkham VR حدود ۲ ساعت و نیم سرگرم‌مان خواهد کرد و قیمت ۱۹٫۹۹ دلاری آن در وب‌سایت آمازون، نشان‌دهنده‌ی کوتاه‌بودنش است. بازی‌های پلی‌استیشن وی‌آر شامل قیمت‌های مختلفی می‌شوند، برای مثال برخی از آن‌ها ۶۰ دلار قیمت دارند و یا بعضی دیگر هم به‌عنوان مینی‌گیم محسوب می‌شوند و دارای قیمت کم‌تری هستند.

Batman: Arkham VR  در ۱۳ اُکتبر (۲۲ مهر) عرضه خواهد شد و هدست پلی‌استیشن وی‌آر هم همین‌طور. این بازی که فعلا آخرین نسخه‌ی سری Batman Arkham محسوب می‌شود، از پلی‌استیشن۴ و پلی‌استیشن۴ پرو نیز پشتیبانی خواهد کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید