موجودی نسخه‌های فیزیکی Gears of War 4 Ultimate در گیم‌استاپ به اتمام رسید

۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۱

اگر به فکر خرید نسخه فیزیکی Gears of War 4 Ultimate از فروشگاه گیم‌استاپ بودید، متاسفانه شانس با شما یار نیست و موجودی آن به اتمام رسیده است.

آدم فلچر پیامی که در ادامه مشاهده می‌کنید را توئیت کرد:

ظاهرا http://GameStop.com تمام نسخه‌های فیزیکی Gears of War 4 Ultimate را به فروش رسانده است. برای پیش‌خرید آن پیشنهاد می‌کنم به فروشگاه‌های محلی سر بزنید.

او سپس در توئیت بعدی خود گفت گیم‌استاپ این نسخه از بازی را هم در سایت آنلاین و فروشگاه اصلی خود به اتمام رسانده است. وی افزود اگر به دنبال SteelBook بازی هستید، بهترین کار، این است که خرده‌فروشی‌های دیگر را در نظر بگیرید.

نسخه Ultimate بازی Gears of War 4 چیزی است که طرفداران هاردکور این سری باید در جست‌وجوی آن باشند. جدا از SteelBook، شما همچنین می‌توانید در زمان زودتری یعنی ۷ اکتبر (جمعه ۱۶ مهر) به تجربه بازی بپردازید. این نسخه همچنین شامل سیزن‌پس و تمام عناوین سری Gears of War می‌شود. لازم به ذکر است مزایای دیگری هم در آینده به سوی شما خواهند آمد.

اگر شما قصد خرید نسخه Ultimate را دارید، باید در خرده‌فروشی‌های دیگری به دنبال آن باشید یا نسخه دیجیتالی آن را خریداری کنید که در این صورت steelbook را از دست می‌دهید اما سایر مزایا همچنان باقی خواهند ماند.

Gears of War 4 در ۱۱ اکتبر (سه‌شنبه ۲۰ مهر) برروی دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این بازی از برنامه Xbox Play Anywhere هم پشتیبانی می‌کند؛ یعنی شما نسخه دیجیتالی بازی را برروی ایکس‌باکس وان خریداری کرده و نسخه رایانه‌های شخصی را به رایگان دریافت می‌کنید یا برعکس.

شما می‌توانید ۲۰ دقیقه ابتدایی بخش داستانی بازی را در این بخش مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید