شایعه: Death Stranding با موتور بازی inFamous Second Son ساخته می‌شود

۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۶

از زمان معرفی Death Stranding در E3، موتوری که کوجیما قصد استفاده از آن را دارد، مشخص نیست و تاکنون صحبت‌های مختلفی توسط وی انجام شده است. بعد از مدتی که وضعیت نامعلوم بود، کوجیما اعلام کرد که موتور بازی انتخاب شده است و خیلی‌ها احتمال دادند که از موتور گوریلا گیمز استفاده شود و به‌تازگی هم شایعاتی را می‌شنویم مبنی بر اینکه Death Stranding با موتور ساکر پانچ، سازنده‌ی inFamous Second Son توسعه می‌یابد و در ادامه جزئیات بیشتری را مرور خواهید کرد.

امروزه خیلی از سازندگان ژاپنی، آنریل انجین را برای ساخت بازی‌هایشان انتخاب می‌کنند که موتور قدرت‌مندی است. بنابراین، شاید کوجیما هم از این موتور برای ساخت Death Stranding استفاده کند. علاوه بر این، طبق گزارش یکی از یوتیوبرهای معروف با نام YongYea که از سوی منابع ناشناسی به آن خبر رسیده، کوجیما موتور استودیوی ساکر پانچ که سازنده‌ی inFamous: Second Son محسوب می‌شود را هدف گرفته است و با آن بازی خود را توسعه می‌دهد. همچنین ظاهرا تریلر بازی هم توسط همین موتور ساخته شده است.

موتوری که از آن جهت ساخت Second Son استفاده شده است، می‌تواند به نیازهای کوجیما برای Death Stranding پاسخ دهد و قادر به ارائه‌ی یک جهان بازی متراکم و پر جنب و جوش خواهد بود. با توجه به این موتور و نگاه به Death Stranding، به‌نظر می‌رسد که این شایعه درست باشد اما با این حال باز هم باید منتظر تایید رسمی سازندگان باشیم.

Death Stranding در تاریخ نامعلومی برای پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید