لیست موسیقی‌های رادیوی ماشین در Final Fantasy 15 منتشر شد

11 مهر 1395 - 21:30

ساعت‌ها نشستن برروی صندلی ماشین‌تان برای سفر طولانی مدتی، ممکن است خسته‌کننده باشد و حتی اگر سه دوست نیز همراه خود داشته باشید، برخی مواقع از آن‌ها درخواست می‌کنید تا ساکت باشند و با کمی موسیقی زیبا، حداقل کمی از خستگی‌تان را رفع می­‌کنید. از آن‌جایی که Final Fantasy 15 شامل نقشه‌ی بزرگی می‌شود و باید با ماشین‌تان گشت و گذار کنید، به موسیقی‌های خوبی نیاز است که خوشبختانه با توجه به لیست جدید منتشرشده، نگرانی‌ای بابت موسیقی‌ها وجود ندارد. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

لیست کامل موسیقی‌های موجود در رادیوی ماشین‌تان، توسط وب‌سایت Nova Crystallis منتشر شده که واقعا لیستی طولانی و پر از قطعه‌های مختلف است. جالب است بگوییم که خوشبختانه، قطعه‌ی Eyes on Me از Final Fantasy 8 شامل این لیست نمی‌شود و شاید یکی از دلایلش، این باشد که خیلی از طرفداران را به یاد عشق ناتمام Laguna و Julia می‌اندازد! علاوه بر موسیقی‌های نسخه‌های قبلی، شاهد قطعه‌های اصلی و جدیدی هستیم که قادر به خریدشان در فروشگاه‌های داخل بازی خواهید بود.

از اخبار مرتبط با Final Fantasy 15، می‌توان به انتشار تصاویر جدید در مجله‌ی فامیتسو و جامپ، نمایش ۴۰ دقیقه‌ی ابتدایی بازی برروی ایکس‌باکس وان و تصاویر دیگری اشاره کرد که از آخرین بهینه‌سازی‌ها تهیه شده‌اند و محیط این عنوان را به‌نمایش می‌گذارند. همچنین اسکوئر اینکس در لیست عناوین قابل بازی خود در کامیک‌کان نیویورک، Final Fantasy 15 را جای داده و علاوه بر این، بازی درجه‌ی T را در رده‌بندی سنی اخیرش دریافت کرده است.

Final Fantasy 15 در در تاریخ ۲۹ نوامبر  (۹ آذر) برای کنسول‌های نسل هشتِ ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن۴ عرضه خواهد شد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • ali gc گفت:

    عجب لیستی بود اکثر قطعات معروف سری داشت ولی حیف موسیقی های crisis core final fantasy نیست هر چند ریمیکس بودن اکثرا ولی هیچوقت از یادم نمیره با توجه به این لیست سطح موسیقی متن بازی عجیب بالاست موسیقی های اختصاصی ماندگار هم داشته باشه عالیه