تماشا کنید: دو تریلر جدید از بخش داستانی Battlefield 1 منتشر شد

۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۱

پس از نمایش گیم‌پلی بخش داستانی Battlefield 1، دو تریلر دیگر هم در یوتیوب منتشر شده‌اند که یکی از آن‌ها اولین سکانس بازی مربوط به فصل Through Mood and Blood و دیگری فصل Friends in High Places را به نمایش می‌گذارد.

در تریلر اول می‌توان یکی از شخصیت‌های اصلی بازی یعنی Danny Edwards و خدمه تانک را مشاهده کرد که با یکدیگر به گفت‌وگو می‌پردازند. این تریلر در سال ۱۹۱۸، اواخر جنگ جهانی اول در کشور فرانسه، روایت می‌شود. تریلر دوم صحناتی از فصل Friends in High Places را نشان می‌دهد که داستان دوستی دو خلبان است. طبق گفته دایس، بخش ‌تک‌نفره Battlefield 1 داستانی شخصی بوده و کمتر برروی جنگ تمرکز دارد.

در ادامه می‌توانید تریلرهای منتشر شده را مشاهده کنید. متاسفانه تریلرها با کیفیت ۱۰۸۰p قرار نگرفتند:

تریلر مربوط به فصل Through Mood and Blood که سکانس اول بازی را به نمایش می‌گذارد:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

تریلر کوتاه مربوط به فصل Friends in High Places:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

بتای Battlefield 1 با داشتن ۱۳٫۲ میلیون بازی‌باز به بزرگ‌ترین بتای الکترونیک‌آرتز در تاریخ تبدیل شده است. با توجه به اطلاعات، تعداد بازی‌بازان بتای Battlefield 1 دو برابر از نیروهای بریتانیایی و عثمانی‌ای که در طول جنگ جهانی اول در خاورمیانه مستقر شدند هم بیشتر بود. شما می‌توانید در این بخش جزئیاتی کامل راجع به آمار بتای بازی را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید