گیفت کارت
گیفت کارت

تصویر جدیدی از Battlefield 1 منتشر شد

۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۸
احتمال عرضه نقشه جدید برای نسخه آزمایشی Battlefield 1

این روزها، خیلی‌ها خواستار بازی‌هایی با موضوع جنگ جهانی اول هستند که جنگی بزرگ و بین کشورهای زیادی بود و طبیعتا این موضوع پتانسیل ساخت عنوانی عالی از آن را دارد. Battlefield 1 هم در این نسل هشت که بازی‌های با موضوع جنگ جهانی بسیار کم هستند، به‌خوبی پیش می‌رود و بتای موفقیت‌آمیزی را پشت سر گذاشته است. همچنین بخش داستانی این عنوان که به‌تازگی رونمایی شد و جزئیات جدید و توضیحاتی از مراحلش ارائه گردید، بسیار عالی به‌نظر می‌رسد و نمایش خوبی را داشته است. حال اگر جزو علاقه‌مندان این عنوان هستید، الکترونیک آرتز تصویر جدیدی از یکی از سربازهای بازی منتشر کرده که می‌توانید در ادامه تماشایش کنید.

همان‌طور که گفته شد، تصویر جدید یکی از سربازهای ایتالیایی بازی را نشان می‌دهد که البته بحث‌برانگیز بوده و خیلی‌ها فکر می‌کردند شاهد یک سرباز فرانسوی هستیم. با این حال، این بحث بی‌دلیل نبوده است زیرا کلاه‌‌های سربازان ایتالیایی و فرانسوی، بسیار به هم شباهت دارند که البته با کمی جست و جو در گوگل می‌توان شک‌مان را برطرف کرد. علاوه بر این‌ها، رنگ لباس‌ها نیز شبیه هم بوده است.

از اخبار مرتبط با Battlefield 1، می‌توان به مشخص‌شدن سیستم مورد نیاز و ارائه‌ی جزئیاتی از نقشه‌ها و حالت‌های بخش چندنفره توسط سازندگان اشاره کرد. همچنین دیروز ویدئویی ۱۲ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی منتشر شد که دیدنش خالی از لطف نیست.

Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و اکنون می‌توانید تصویر جدیدش را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید