گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: نمایش ۳۰ دقیقه‌ای از گیم‌پلی Watch Dogs 2

۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۴

Gamelite ویدیوی جدیدی را از بازی Watch Dogs 2 به اشتراک گذاشته است که ۳۰ دقیقه از گیم‌پلی آن را به نمایش می‌گذارد.

این ویدیو به شما نشان می‌دهد که چه انتظاراتی باید از Watch Dogs 2 داشته باشید. Marcus Holloway، شخصیت اصلی بازی، به گروهی به نام DedSec ملحق می‌شود که با یکدیگر متعهد شدند تا برنامه‌های شخصی به نام Dusan Nemec را بر هم بزنند (در این تریلر با او بیشتر آشنا می‌شوید) و قدرت را برای مردم بازگردانند.

در ادامه می‌توانید ویدیوی جدید از گیم‌پلی را تماشا کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

در اوایل سال جاری، مدیر عامل یوبی‌سافت گفت Watch Dogs 2 می‌تواند طی این ۳۰ سالی که این ناشر به انتشار بازی‌ها می‌پردازد به یکی از پرفروش‌ترین‌های یوبی‌سافت تبدیل شود. او افزود قابلیت آنلاین و Co-Op یک‌ پارچه‌تر بازی می‌توانند کمک کنند بازی فروش بهتری داشته باشد.

Watch Dogs 2 باید بیش از ۹ میلیون نسخه فروش داشته باشد تا بتواند از لحاظ فروش از نسخه اول خود که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد، موفق‌تر ظاهر شود. نسخه اول این فرانچایز در شهر شیکاگو قرار داشت اما داستان Watch Dogs 2 در سان‌فرانسیسکو جریان دارد.

Watch Dogs 2 در ۱۵ نوامبر (سه‌شنبه ۲۵ آبان) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در طول کنفرانس یوبی‌سافت در E3 2016، این شرکت اعلام کرد تمام بسته‌های الحاقی Watch Dogs 2 به مدت ۳۰ روز در انحصار پلی‌استیشن ۴ می‌مانند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید