گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Quantum Break در دایرکت ایکس ۱۱ بهتر عمل می‌کند

۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۵

به‌تازگی بررسی‌هایی درباره کیفیت اجرای بازی Quantum Break در دو نسخه دایرکت ایکس ۱۱ و دایرکت ایکس ۱۲ صورت گرفته‌ است. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

بازی Quantum Break به‌ تازگی در شبکه استیم منتشر شده‌ است و پس از بررسی‌های صورت گرفته، به نظر می‌رسد که نسخه کنونی عملکرد بهنری از نسخه‌ای که از دایرکت ایکس ۱۲ پشتیبانی می‌کند، به نمایش گذاشته است. نسخه‌ بازی Quantum Break که در استیم موجود است در واقع می‌تواند ۳۰ درصد سریع‌تر از کارت‌های گرافیکی انویدیا بر روی ویندوز ۱۰ عمل کند، البته این موضوع پیش بینی میشد و جای تعجبی ندارد.

نسخه استیم بازی فقط از دایرکت ایکس ۱۱ پشتیبانی می‌کند، به گفته شرکت رمدی، تیم سازنده دایرکت ایکس ۱۱ را برای نسخه استیم مناسب تر و راحت تر دانسته‌اند و برای همین تمرکز خود را بر روی این نسخه از دایرکت ایکس گذاشته‌اند.

در مقایسه بازی در ایکس ۱۱ و دایرکت ایکس ۱۲، صراحتا میتوانیم بگوییم که هیچ تفاوت گرافیکی در بازی به چشم نمی‌خورد، بدین ترتیب با توجه به این موضوع شرکت رمدی ثابت کرده است که بازی‌هایی که از دایرکت ایکس ۱۲ پشتیبانی می‌کنند برتری خاصی نسبت به سایر بازی‌ها ندارند. به طور کلی استفاده از دایرکت ایکس ۱۲ در بسیاری از بازی‌ها در زمینه‌های مختلف می‌تواند به رایانه شما کمک زیادی کند اما ازآنجایی که بیشتر بازی‌ها از این قابلیت‌ها استفاده‌ای نمی‌کنند، همین موضوع موجب اثرات معکوس در اجرای بازی می‌شود.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید