اپلیکیشن جدید Battlefield با تغییرات زیادی منتشر می‌شود

۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۶
اپلیکیشن جدید Battlefield با تغییرات زیادی منتشر می‌شود

بنابر اخبار منتشر شده، بزودی تغییرات جدیدی در اپلیکیشن Battlelog بازی Battlefield صورت می‌گیرد. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

همانطور که می‌دانبد Battlelog دیگر جایی در برنامه‌های آینده Battlefield ندارد، بدین ترتیب قرار است اپلیکیشن جدیدی با تغییرات اساسی برای کاربران منتشر شود. به گفته استودیوی دایس قرار است در اپلیکیشن بازی Battlefield که تاکنون با نام Battlelog شناخته میشد، تغییراتی ایجاد شود و با نام جدید برای کاربران منتشر شود. از آنجایی که از نام Battlelog در بازی Battlefield 1 هیچ استفاده‌ای نشده است، به همین دلیل این تغییرات دور از ذهن نبوده است.

اپلیکیشن جدید بازی به عنوان اپلیکیشن همراه Battlefield شناخته خواهد شد و دارای محیط و ظاهر جدید و متفاوتی خواهد بود، اپ جدید همیشه با بازی Battlefield 1 در ارتباط مستقیم قرار دارد و سطح و عملکرد شما در بازی و همچنین عملکرد دوستانتان را به شما گزارش خواهد داد همچنین شما در این اپ قادر خواهید بود تا سرباز خود را در بازی شخصی سازی کنید. گفتنی است که اپلیکشین جدید Battlefield از بازی  Battlefield 4 نیز بصورت کامل پشتیبانی می‌کند.

اگر شما تاکنون اپلیکشین Battlelog را بروزرسانی نکرده‌اید، جای نگرانی نیست زیرا با اپلیکیشن فعلی نیز می‌توانید از این مزایا بهره‌مند شوید. اپلیکیشن جدید قرار است در فصل پاییز عرضه شود و بزودی اطلاعات جدیدی از این برنامه از سوی استودیوی دایس منتشر می‌شود.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید