گیفت کارت
گیفت کارت

بسته دانلودی Salvation بازی Black Ops 3 بزودی در دسترس دارندگان ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت

۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۰۳:۳۴

آخرین بسته دانلود بازی Call of Duty: Black Ops 3 با نام Salvation در تاریخ ۶ اکتبر (۱۵ مهر ماه) در دسترس دارندگان پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.

این بسته گسترش دهنده شامل چهار نقشه مربوط به حالت چند نفره، شامل یک فرم کاملاً جدید از Citadel و Micro خواهد بود. نقشه دیگر Outlaw نام دارد و یک استایل وسترن را شامل می‌شود می‌توان گفت که بازسازی یکی از نقشه‌های بازی Call of Duty: Black Ops 2 می‌باشد. آخرین نقشه این بازی Rupture نام دارد که بازسازی دوباره‌ای از نقشه بازی Call of Duty: World at War می‌باشد.

برای حالت زامبی، بسته Salvation  یک مرحله به نام Revelations اضافه خواهد کرد. این مرحله پایانی است برای حماسه Origins Zombies که از هشت سال پیش با بازی Call of Duty: World at War شروع شده بود. در این مرحله، شخصیت‌های اصلی یعنی Richtofen ،Dempsey ،Takeo و Nikolai بلاخره هویت Doctor Monty را شناسایی می‌کنند. این مرحله در واقع مرحله نهایی بر ضد یک شیطان باستانی در یک نبرد نهایی میان انسان و مردگان خواهد بود.

بسته Salvation  شامل DLC pass پنجاه دلاری بازی Black Ops 3 می‌باشد که امکان خرید آن به تنهایی به قیمت ۱۵ دلار محیا می‌باشد.

بسته Salvation ابتدا برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شده بود که علت آن قرار داد انحصاری زمانی بین شرکت‌های اکتیویژن و سونی می‌باشد.

بسته‌های گسترش دهنده پیشین بازی Black Ops 3 با اسامی Awakening ،Eclipse و Descent عرضه شده بودند و کلیه آنها شامل DLC pass پنجاه دلاری این بازی می‌شوند.

عنوان بعدی از سری بازی Call of Duty تحت عنوان Infinite Warfare در تاریخ ۴ نوامبر (۱۴ آبان ماه) عرضه خواهد شد. در صورت خرید نسخه ویژه این بازی به قیمت ۸۰ دلار، شما نسخه بازسازی شده بازی Call of Duty 4: Modern Warfare را نیز بدست خواهید آورد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید