آمازون کوله پشتی Titanfall 2 را لیست کرده است

۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۰

Titanfall 2 به همراه اقلام مختلفی عرضه خواهد شد و به‌تازگی، وب‌سایت آمازون یک کوله پشتی‌ با طرح این بازی را لیست کرده که توسط OGIO ساخته می‌شود و رسما لایسنس شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ادامه همراه گیمفا باشید.

این کوله پشتی، ۹۹٫۹۹ دلار قیمت دارد و در ۴ نوامبر (۱۴ آبان) عرضه خواهد شد که هزینه‌ی حمل و نقلش رایگان است. همچنین باید بگوییم که همراه آن، خود بازی Titanfall 2 وجود ندارد و صرفا یک کوله پوشتی است که می‌توانید با آن، لپ‌تاپ، تبلت و لوازم دیگرتان را حمل کنید. آمازون نیز توضیحاتی رسمی ارائه داده است:

با کوله پشتی رسمی لایسنس‌شده‌ی OGIO برای Titanfall 2، سفری عالی داشته باشید. این کوله پشتی کابردی و بادوام، مخصوصا برای طرفداران این بازی طراحی و ساخته شده است و نه‌تنها علاقه‌ی شما به آن را نشان می‌دهید، بلکه دارای جیب‌های مختلف جهت جمع‌آوری اقلام و یک محفظه‌ی داخلی برای لپ‌تاپ‌های ۱۷ اینچی است.

از اخبار مرتبط با Titanfall 2، می‌تواند به گُلدشدن و اتمام کار اصلی ساختش و مشخص‌شدن سیستم مور دنیاز اشاره کرد و به‌تازگی هم شاهد اشاراتی به بازگشت حالت Attrition و نرخ فریم بیشتر برروی رایانه‌های شخصی بوده‌ایم. همچنین سازندگان اعلام کرده‌اند که بر خلاف تست فنی، بازی نهایی شامل موقعیت‌های زیادی جهت دویدن برروی دیوارها می‌شود و اگر دوست دارید تا هرچه بیشتر از این عنوان ببینید، نمایش جدید آن با نرخ فریم ۶۰ بسیار عالی است.

Titanfall 2 در ۲۷ اُکتبر (۶ آبان) برای پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید