مایکروسافت به بازی Sunset Overdrive افتخار می‌کند اما در حال حاضر برنامه‌ای برای ساخت نسخه رایانه‌های شخصی آن وجود ندارد

۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۶
بسته الحاقی جدید بازی Sunset Overdrive از امروز در دسترس است

به تازگی سازنده بازی Sunset Overdrive یعنی استودیوی اینسومنیاک گیمز اعلام کرده است که علاقه‌مند به ارائه این بازی برروی رایانه‌های شخصی می‌باشد اما این موضوع به تصمیم مایکروسافت بستگی دارد. نماینده شرکت مایکروسافت در این رابطه اعلام کرد که این شرکت به بازی Sunset Overdrive افتخار می‌کند و اینسومنیاک گیمز را به عنوان یک همکار فوق العاده توصیف کرده است اما هنوز زود است که در مورد نسخه رایانه‌های شخصی این بازی صحبت کنیم، البته اگر در آینده تصمیمی مبنی بر ارائه این بازی برروی این پلتفرم گرفته شود.

نماینده مایکروسافت اعلام کرد:

اینسومنیاک گیمز یک همکار عالی است و ما علاقه بسیاری برای کار با آنها داریم. ما به بازی Sunset Overdrive افتخار می‌کنیم همواره بدنبال راهی برای ارائه این بازی به مخاطبین خود خواهیم بود. ما در حال حاضر خبر و اطلاعاتی برای به اشتراک گذاری در مورد آن نداریم.

بازی Sunset Overdrive در ماه اکتبر سال ۲۰۱۴ برای کنسول ایکس‌باکس وان عرضه شد. علت اینکه چرا اینسومنیاک گیمز تصمیم گرفت تا این بازی را بصورت انحصاری برروی کنسول ایکس‌باکس وان عرضه کند این بود که مایکروسافت به این استودیو اجازه داده بود تا حقوق فرانچایز Sunset Overdrive را برای خود حفظ کند.

بنظر می‌رسد که شرکت مایکروسافت به عنوان ناشر این بازی بایستی در مورد پلتفرمی که این بازی برروی آن عرضه شود تصمیم گیری کند، این در حالی است که اگر اینسومنیاک گیمز بخواهد که بازی جدیدی را از این سری تولید کند، قادر به آن کار خواهد بود. باید منتظر بود و دید که شرکت مایکروسافت در پاسخ به این موضوع چه چیزی اعلام خواهد کرد. همچنین اینسومنیاک گیمز در توییتر خود اعلام نمود که علاقه بسیاری به ساخت Sunset Overdrive 2 دارد.

فارغ از موضوع بازی Sunset Overdrive، اینسومنیاک گیمز در حال حاضر برروی ساخت ۳ بازی آکیولوس ریفت کار می‌کند که شامل بازی‌های Edge of Nowhere ،The Unspoken و Feral Rites می‌باشند. این استودیوی مستقل همچنین دارای دفتری در کارولینای شمالی و کالیفرنیا می‌باشد و همچنین برروی بازی جدید از سری بازی Spider-Man کار می‌کند که در انحصار کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید