عنوان Nitroplus Blasterz: Heroines Infinite Duel زمستان امسال برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۲

ناشر عنوان Nitroplus Blasterz: Heroines Infinite Duel که یک بازی در سبک مبارزه‌ای و به شکل دو بعدی است، اعلام کرده که این بازی زمستان امسال برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. نسخه رایانه‌های شخصی شامل انیمیشن‌های جدیدی خواهد بود. با گیمفا همراه باشید.

این عنوان برای پلی‌استیشن۳ و پلی‌استیشن۴ توسط XSEED منتشر شده‌ است. این بازی در سبک مبارزه‌ای بوده که صحنه‌های سینماتیک در بعضی از حمله‌ها را می‌توان در آن مشاهده کرد. یک سیستم کمک نیز در بازی وجود دارد که این اجازه را به بازی‌باز می‌دهد تا به طور هم‌زمان تا شش شخصیت را بتواند در یک مبارزه استفاده کند. این بازی دوازده شخصیت قابل بازی را شامل می‌شود که شامل اِین،مورا،رویلی،اَل اَزیف،سایا،ایگنیس،آنا،موراماسای سوم،کیباناهارا اتیکا،سیبر،اوکا و سوپر سونیکو به همراه شخصیت‌های کمکی است.نسخه رایانه‌های شخصی ویژگی‌های بیشتری در بخش بازی آنلاین مانند انیمیشن‌های پیروزی جدید برای بعضی‌ از مبارزات،انیمیشن‌های جدید پشت ‌زمینه محل مبارزه و تنظیمات فهرست بازی در بخش تمرینات است.

اطلاعات کامل از بازی که توسط XSEED منتشر شده را در زیر مطالعه فرمایید:

« این عنوان برای پلی‌استیشن۳ و پلی‌استیشن۴ منتشر شده است. Nitroplus Blasterz: Heroines Infinite Duel به شکل ماهرانه‌ای توسط استدیوی EXAMU که سابقه ساخت مجموعه بازی‌های مبارزه‌ای Arcana Heart را دارد ساخته شده است.موتور بازی‌سازی به کار رفته به خوبی تعادل در بازی را ایجاد کرده و کارهای هنری خیره‌کننده و مبارزات سریع و راضی‌کننده مطمئنا تمام بازی‌بازان با سطح‌های مهارتی مختلف را پوشش می‌دهد.

با وجود کومبوهای راحت،صحنه‌ها و حمله‌های سینماتیک و سیستم‌های کمک‌رسانی بازی،این اجازه به بازی‌باز داده می‌شود تا شش شخصیت را در یک مبارزه بتواند به کار ببرد. سرعت مبارزات در Nitroplus Blasterz: Heroines Infinite Duel تضمین‌شده است. بازی شامل تعداد زیادی از قهرمانان محبوب شرکت رمان مصور‌سازی Nitroplus است.در این عنوان می‌توانید بازی با شخصیت‌هایی چون اِین،مورا،رویلی،اَل اَزیف،سایا،ایگنیس،آنا،موراماسای سوم،کیباناهارا اتیکا،سیبر،اوکا و سوپر سونیکو را تجربه کنید.بازی‌بازان هم‌چنین می‌توانند مهارت‌های مبارزه‌ای خود را به صورت آنلاین و در رقابت با بازی‌بازان دیگر بسنجند و از ویژگی‌های جدید نسخه رایانه‌های شخصی مانند انیمیشن‌های پیروزی جدید برای بعضی مبارزات،انیمیشن‌های جدید پشت ‌زمینه محل مبارزه و تنظیمات فهرست بازی در بخش تمرینات استفاده کنند.

بعد از انتخاب شخصیت اصلی،بازی‌بازان مشغول به ارتقا دادن مهارت‌های دو شخصیت همراه خود می‌شوند تا از آن‌ها در نبرد خود به خوبی استفاده کنند. ضربه‌هایی که بازی‌باز به حریف وارد می‌کند منجر به پر شدن یک درجه در پایین صفحه می‌شود  که با پر شدن هر سه درجه بازی‌باز می‌تواند از قابلیت‌های تخریب‌کننده شخصیت‌ خود شامل حرکات سریع و حمله‌های قدرتمند که آسیب زیادی به حریف می‌رساند استفاده نماید.

Nitroplus Blasterz: Heroines Infinite Duel هم‌چنین شامل یک سیستم مبارزه‌ای نوآورانه است که به بازی‌باز این اجازه را می‌دهد تا در هر نوبت مبارزه از یکی از سه حرکات شانسی مانند ایجاد فاصله بین شخصیت‌ بازی‌باز و شخصیت حریف،دفع کردن ضربه حریف و بالا بردن محدوده ضربه شخصیت بازی‌باز استفاده کند. زمانی که وضعیت Blast فعال شود میزان سلامت و درجه کمبو فرد هردو شروع به افزایش می‌‌کنند.»

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید