دو باندل جدید ایکس‌باکس وان اس بازی Gears of War 4 معرفی شدند

۹ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۸

یک باندل ویژه ایکس‌باکس وان اس از بازی Gears of War 4 در ماه جولای معرفی شد که ۲ ترابایت حجم داشت اما ظاهراً آن باندل تنها باندل این بازی نبوده است و امروز مایکروسافت دو باندل جدید را معرفی نمود.

اولین باندل یک باندل ۱ ترابایتی سفید رنگ است که شامل یک نسخه دیجیتالی از بازی خواهد بود و ۳۵۰ دلار قیمت دارد.

باندل دیگر به رنگ آبی تیره است و دارای ۵۰۰ گیگابایت فضا و یک نسخه از بازی می‌باشد و ۳۰۰ دلار قیمت خواهد داشت. تفاوت موجود این است که این کنسول منحصراً در گیم استاپ و استور مایکروسافت در آمریکا ارائه خواهد شد که شامل یک نسخه فیزیکی از بازی می‌باشد، همچنین این کنسول در استرالیا نیز عرضه خواهد شد اما شامل یک نسخه دیجیتالی از بازی خواهد بود.

موضوع قابل توجه آن است که طبق اعلام مایکروسافت تا مدت زمانی محدود با خرید هر یک از این دو کنسول شما مجموعه کامل بازی‌های Gears of War را که برروی کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ عرضه شده بودند را به رایگان دریافت خواهید کرد. این بازی‌ها شامل Gears of War ،Gears of War 2 ، Gears of War 3 و Gears of War: Judgment می‌شوند و قابلیت اجرای آنها برروی ایکس‌باکس وان بوسیله قابلیت پشتیبانی از نسل قبل وجود خواهد داشت.

گرچه برای دریافت کلیه این بازی‌ها الزامی به خرید این باندل‌های جدید نمی‌باشد، همانطور که پیش از این اعلام شد، کلیه افرادیکه بازی Gears of War 4 را چه بصورت دیجیتالی و چه از طریق فروشگاه‌ه‌ها خریداری کنند کلیه بازی‌های اعلام شده این سری را به رایگان دریافت خواهند کرد. این پیشنهاد تا پایان سال ۲۰۱۶ اعتبار خواهد داشت.

شرکت مایکروسافت همچنین یک کنترلر الیت ۲۰۰ دلاری Gears of War 4 را برای فروش قرار داده است.

در ادامه تصاویر دو باندل جدید و همچنین تصویری جهت مقایسه با باندل معرفی شده پیشین بازی Gears of War 4 را مشاهده خواهید کرد:

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید