معرفی باندل اختصاصی برای نسخه بازسازی شده بازی The Elder Scrolls V: Skyrim

۹ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۴
The Elder Scrolls

 به‌تازگی باندل اختصاصی جالبی برای نسخه بازسازی شده The Elder Scrolls V: Skyrim معرفی شده‌است. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

همانطور که می‌دانید نسخه بازسازی شده بازی The Elder Scrolls V: Skyrim در ماه آینده منتشر می‌شود و به دنبال این موضوع فروشگاه Best Buy به‌تازگی باندل اختصاصی این نسخه بازسازی شده را به نمایش گذاشته‌است. قیمت این باندل که با نام Dragonborn شناخته خواهد شد، ۷۵ دلار می‌باشد و محتویات آن شامل یک نسخه بازسازی شده بازی The Elder Scrolls V: Skyrim که درون یک قاب فلزی قرار دارد به همراه یک ماسک مخصوص می‌باشد، این ماسک برای بازیبازان بسیار آشنا می‌باشد و شما با پوشیدن آن می‌توانید در حین بازی همانند یک Dragonborn شوید!

این باندل بصورت اختصاصی فقط در فروشگاه Best Buy قابل پیش خرید است. باندل موردنظر برای هر دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان موجود می‌باشد. این برای اولین بار نیست که فروشگاه Best Buy باندلی جالب به همراه وسایل جانبی بازی موردنظر را برای علاقه‌مندان منتشر می‌کند، این فروشگاه پیش ازین نیز باندل بازی Fallout 4 را معرفی کرده‌بود که با خرید آن باندل شما صاحب جوراب‌هایی با طرح Vault Boy می‌شدید.

شرکت بتسدا برای اولین بار در نمایشگاه E3 2016 بود که از نسخه بازسازی شده بازی The Elder Scrolls V: Skyrim رونمایی کرد. در این نسخه ما شاهد بهبود بافت‌ها و نماها و محیط بازی خواهیم بود. شما در این لینک می‌توانید تفاوت بین نسخه اصلی بازی The Elder Scrolls V: Skyrim و نسخه بازسازی شده را بهتر مشاهده کنید.

در خبری دیگر، دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان می‌توانند از ماد‌های نسخه رایانه‌های شخصی نیز بر روی این کنسول در حین بازی استفاده کنند اما این ماد‌ها برای کنسول پلی‌استیشن ۴ کارایی ندارد زیرا شرکت سونی اجازه انجام اینکار را نداده‌است.

نسخه بازسازی شده The Elder Scrolls V: Skyrim در تاریخ ۲۸ ماه اکتبر عرضه می‌شود. در قسمت زیر تصویر منتشر شده از باندل جدید این نسخه را می‌توانید مشاهده کنید:

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید