گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: تریلر کوتاه فصل Through Mud and Blood بازی Battlefield 1

۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۸

طی چند روز گذشته، طرفداران Battlefield 1 توانستند جزئیات بیشتری را از بخش داستانی آن به‌دست آورند. حال در چند ساعت قبل تریلر کوتاه دیگری از فصل Through Mud and Blood منتشر شد.

تریلر جدید بخش داستانی Battlefield 1 موارد بیشتری از بخش داستانی این عنوان را به نمایش می‌گذارد و به کاربران اجازه می‌دهد آشنایی کوتاهی با خدمه تانک فصل Through Mud and Blood پیدا کنند. این تریلر همچنین نشان‌دهنده یکی از شخصیت‌های اصلی بازی یعنی Danny Edwards است که می‌توانید اطلاعات مربوط به او را در این بخش مطالعه کنید.

ویدیو از توئیتر تهیه شده و دلیل کیفیت نسبتا پایین آن هم همین است

دانلود

این تریلر کوتاه، آخرین چیزی نیست که ما از بخش داستانی Battlefield 1 مشاهده می‌کنیم. دایس در روز گذشته اعلام کرد گیم‌پلی بخش داستانی بازی را به‌صورت زنده در رویداد TwitchCon در ۱ اکتبر (شنبه ۱۰ مهر) ساعت ۱۱:۳۰ شب به وقت تهران استریم خواهد کرد.

در اوایل هفته جازی به لطف سایت رسمی Battlefield 1، شاهد انتشار جزئیات بیشتری از بخش داستانی بازی بودیم. تاکنون پنج فصل و ماموریت برای بازی به نام‌های Friends in High Places ،Nothing is Written ،Through Mud and Blood ،Avanti Savoia و The Runner تایید شده‌اند که همگی برروی نیروهای متحدین تمرکز دارند بنابراین احتمالا سایر فصل‌ها برروی نیروهای دیگر متمرکز خواهند بود.

اولین جزئیات از بخش داستانی Battlefield 1 توسط ESRB منتشر شده بود که برخی از محتوای بازی را مشخص می‌کرد:

Battlefield 1 عنوانی در سبک اول شخص تیراندازی است که در مناطق گوناگون دوران جنگ جهانی اول جریان دارد. بازی‌بازان در طول پیشرفت در بخش داستانی، کنترل خلبان جنگنده، خدمه، جنگجوی شورشی و پیام‌رسان را به‌‌منظور به پایان رساندن ماموریت‌ها به‌دست می‌آورند. شخصیت‌های بازی از سلاح‌هایی مانند رایفل، هفت تیر، مسلسل و نارنجک برای کشتن سربازان دشمن در جنگ‌های دیوانه‌وار و واقع‌گرایانه استفاده می‌کنند. جنگ‌ها با شنیدن صداهای مکرر تیراندازی، گریه دیگران از درد و انفجارها در بازی نشان داده می‌شوند.

برخی صحنه‌ها دشمنانی که شعله افکن دارند را به تصویر می‌کشند. صدای فریاد سربازان در هنگامی که در شعله‌های آتش می‌سوزند شنیده می‌‌شود. بازی‌بازان همچنین می‌توانند از چاقو یا سرنیزه برای از بین بردن دشمنان به‌صورت مخفی‌کاری استفاده کنند. پاشیده شدن خون در زمانی که دشمنان ضربه می‌خورند هم قابل مشاهده است. یکی از صحنه‌ها خون و اجساد را پس از نبرد به تصویر می‌کشد. کلمه “f**k” هم در دیالوگ‌ها شنیده می‌شود.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

بتای Battlefield 1 با داشتن ۱۳٫۲ میلیون بازی‌باز به بزرگ‌ترین بتای الکترونیک‌آرتز در تاریخ تبدیل شده است. با توجه به اطلاعات، تعداد بازی‌بازان بتای Battlefield 1 دو برابر از نیروهای بریتانیایی و عثمانی‌ای که در طول جنگ جهانی اول در خاورمیانه مستقر شدند هم بیشتر بود. شما می‌توانید در این بخش جزئیاتی کامل راجع به آمار بتای بازی را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید