با اطلاعات جدیدی از بخش داستانی Battlefield 1 همراه باشید

۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۷

دایس جزئیات بیشتری را از بخش داستانی Battlefield 1 منتشر کرده که اولین نگاه ما بر آن، اوایل هفته جاری در قالب یک تریلر تحسین‌ بر انگیز فراهم شده بود.

دایس اعلام کرد شما در بخش داستانی Battlefield 1 کنترل شخصیت‌های مختلفی را میان پنچ ماموریت به‌دست می‌آورید (البته تعداد ماموریت‌های بازی بیشتر است):

در حالی که شخصیت‌های ما در جنگ هستند، داستان Battlefield 1 یک چیز شخصی است. داستان بازی ترجیحا مربوط به مردم می‌شود تا تاریخ و جنگ!

مردمانی با پیشینه‌های مختلف در مناطق مختلف در جنگ جهانی اول مبارزه کردند. دایس گفت آن‌ها می‌خواهند به چنین موردی تکیه نمایند و سعی دارد توجه بازی‌بازان را به دیدگاه‌های مختلف جنگ جهانی اول جلب کند. دایس می‌گوید بهترین راه برای دست‌یابی به آن، این است که در نقش شخصیت‌های مختلفی به بازی کردن بپردازید:

ما احساس کردیم داشتن یک شخصیت برای آن مناطق مختلف نمی‌تواند همه جانبه و قابل احترام برای دوران جنگ جهانی اول باشد بنابراین ما سبک آنتولوژی را برای بازی انتخاب کردیم؛ یعنی دسته‌ای از شخصیت‌ها به‌همراه داستان متمرکزتر خودشان.

در فصل Through Mud and Blood، شما در نقش سرباز جوانی به نام Danny Edwards بازی می‌کنید. او باید یک تانک را کنترل کند اما تجربه واقعی در این کار ندارد:

قهرمان ما در حال مبارزه با به‌دست آوردن اعتماد خدمه خود است بنابراین یک پویایی اجتماعی در داستان وجود دارد که تمام موراد را به یک چیز شخصی تبدیل می‌کند. Danny Edwards یک اسنایپر ماهر یا خلبان نیست. او سابقا یک راننده بود و داوطلب جدیدی برای جنگ است. وی توانایی رانندگی و تعمیر را دارد؛ این جایی‌ست که از آن شروع می‌کنیم.

Battlefield 1 همچنین از “سینماتیک‌های کلاسیک” استفاده می‌کند و به جای دوربین اول شخص، دنیای اطرف شخصیت‌ شما را به نمایش می‌گذارد:

ما می‌خواهیم بازی‌بازان بتوانند چیزی که شخصیت آن‌ها به سویش می‌روند را ببینند و حس کنند و فقط از پشت چشم‌های‌شان به تجربه بازی نپردازند. چنین چیزی نه تنها برای ما توانایی داستان‌سرایی، بلکه درگیری‌های احساسی را هم فراهم می‌کند.

دایس همچنین افزود بخش داستانی Battlefield 1 شما را مجبور نمی‌کند که فقط یک مسیر را در پیش بگیرید. مشابه بخش چندنفره تحسین‌ بر انگیز این فرانچایز، راه‌های مختلفی برای به پایان رساندن یک هدف وجود دارد. فکر کردن راجع به قدم‌هایی که برمی‌دارید شاید مهم باشد. یک مثال هم برای این موضوع زده شد که مربوط به فصل Through Mud and Blood می‌شود؛ شما می‌توانید برای نابودی سلاح ضد تانک دشمن، مواد منفجره را مورد استفاده قرار دهید یا به پشت آن‌ها سینه‌خیز بروید و با حرکات Meele دشمنان خود را نابود کنید.

یکی از عناصر دیگر بخش داستانی Battlefield 1، شخصیت‌های تاریخی دنیای واقعی هستند که یکی از آن‌ها لورنس عربستان است:

لورنس با فناوری برتر دشمن روبه‌رو می‌شود و در وضعیت بسیار بدی در Battlefield 1 قرار دارد. امپراطوری عثمانی دارای یک قطار زرهی غول‌پیکر به نام The Canavar بوده که مجهز به یک توپخانه بزرگ است و می‌تواند به راه‌های دوری ضربه وارد کند. توپخانه ویرانگز عثمانی‌ها با نیروهای شورشی‌ای که با اسب به مبارزه می‌پردازند درگیر می‌شود.

شما قادر به کنترل لورنس عربستان نیستید و در نقش یک شخصیت مونث که در کنار لورنس مبارزه می‌کند، بازی خواهید کرد:

این شخصیت باید سبک زیرکانه خود را برای دیده‌بانی اردوگاه دشمن مورد استفاده قرار دهد، تجهیزات مورد نیاز را آزاد کند و قطار زرهی را به مبارزه نهایی بکشاند. برروی اسب خود به‌صورت آرام، بلند مدت و از نزدیک به بازی کردن بپردازید یا از یک خودروی مناسب استفاده کنید؛ به خود شما بستگی دارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از Battlefield 1، می‌توانید اطلاعات مربوط به پنج ماموریت بخش داستانی آن را مطالعه کنید.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

بتای Battlefield 1 با داشتن ۱۳٫۲ میلیون بازی‌باز به بزرگ‌ترین بتای الکترونیک‌آرتز در تاریخ تبدیل شده است. با توجه به اطلاعات، تعداد بازی‌بازان بتای Battlefield 1 دو برابر از نیروهای بریتانیایی و عثمانی‌ای که در طول جنگ جهانی اول در خاورمیانه مستقر شدند هم بیشتر بود. شما می‌توانید در این بخش جزئیاتی کامل راجع به آمار بتای بازی را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید