گیفت کارت
گیفت کارت

دونت‌نود توضیحاتی درباره‌ی مبارزات Vampyr ارائه کرد

۹ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۲

سازنده‌ی عنوان زیبای Life Is Strange یعنی دونت‌نود، با ساخت Vampyr وارد مرحله‌ی جدیدی شده و بازی متفاوتی را خلق کرده است که در آن با عناصر نقش‌آفرینی، خون‌آشامی را کنترل خواهید کرد. اوایل امسال شاهد اطلاعاتی از سوی سازنده‌ی بازی بودیم و دونت‌نود باری دیگری جزئیات بیشتری را ارائه کرده است که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

 طبق گفته‌های دونت‌نود، دو دسته سلاح در بازی وجود دارند. یکی از آن‌ها، سلاح‌های سرد برای مبارزه از نزدیک هستند و دومین دسته، سلاح‌هایی هستند که با آن‌ها قادر به نابودی دشمنان از راه دور خواهید بود. همچنین با ضربه‌زدن به حریف یا جاخالی‌دادن حملات‌شان، می‌توانید به شخصیت اصلی یعنی جاناتان قدرت بخشید و نیروهای ویژه‌ای را از خود آزاد کنید.

علاوه بر این‌ها، دریافتیم که درجه‌ای برای خون شما در بازی موجود است و وقتی که میزان خون افزایش می‌یابد، قدرت شما به‌عنوان یک خون‌آشام هم بیشتر شده و قادر به آزادکردن نیروهای مخربی از خود خواهید بود تا باعث نابودی دشمنان شوید.

یک درخت مهارت‌ “غیرخطی” نیز شامل بازی می‌شود که با کسب امتیازات تجربه، حملات قوی‌تر و ویژگی‌های بیشتری را آزاد می‌کنید و حتی قادر خواهید بود شخصیتی را خلق کنید که مناسب با سبک بازی‌تان باشد.

Vampyr در سال ۲۰۱۷ برای پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس‌ وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید