نسخه Starter Edition بازی Rainbow Six Siege به قیمت ۱۵ دلار برروی استیم در دسترس قرار گرفت

۹ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۳

شرکت یوبی‌سافت برای مدت زمان محدودی نسخه Starter edition بازی Rainbow Six Siege را به قیمت ۱۵ دلار برروی استیم در دسترس قرار داده است.

این نسخه از بازی به مدت محدودی در ماه ژوئن برای رایانه‌های شخصی صورت گرفته بود و مدتی پیش نیز بار دیگر توسط یوبی‌سافت در دسترس قرار گرفت اما تنها در یوپلی قابلیت دریافت آن وجود داشت.

نسخه Starter edition دسترسی کامل را به بازی اصلی خواهد داشت و سیستم متفاوتی را در آنلاک کردن اپراتورها ارائه خواهد کرد.

این نسخه از بازی در حالی ارائه می‌شود که امکان انتخاب رندوم دو اپراتور از میان ۶ اپراتور Rook ،Sledge ،Ash ،Fuze ،Mute و Smoke وجود دارد. یوبی سافت اعلام کرد که علت انتخاب شخصیت‌های گفته شده بدلیل امکان برقراری ارتباط سریع آنها با بازیکنان جدید می‌باشد. بازیکنان همچنین ۶۰۰ R6 اعتبار دریافت خواهند کرد که از طریق آن امکان انتخاب دو اپراتور اضافه را در داخل بازی خواهند داشت. برای دریافت سایر اپراتورها شما بایستی اعتبار R6  یا Renown بیشتری را در درون بازی خرج کنید. همچنین دارندگان Starter Edition به کلیه حالت‌های اصلی Siege دسترسی خواهند داشت و همچنین از PvP، شکار تروریست‌ها و موقعیت‌های حالت تک نفره بهره‌مند خواهند بود. همچنین این نسخه شامل کلیه نقشه‌ها، سلاح‌ها و الحاقیات این بازی خواهد بود. بازیکنان در این نسخه دارای level cap نخواهند بود. بعلاوه دارندگان Starter Edition برروی سرورهایی بازی خواهند کرد که سایرین بازی می‌کنند.

برای باز کردن ۱۶ اپراتور باقی مانده باید تلاش بیشتر صورت دهید، قیمت آنها با Renown نسبت به حالت استاندارد بیشتر می‌باشد. در حالت Starter edition برای باز کردن یک اپراتور نیاز به ۱۲,۵۰۰ Renown یا ۳۰۰ R6 اعتبار می‌باشد، در حالیکه در بازی اصلی به ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ Renown نیاز است. طبق گفته یوبی سافت برای باز کردن یک اپراتور با Renown به ۱۵ ساعت زمان نیاز است. اپراتورهایی که پس از ارائه منتشر می‌شوند در هر دو نسخه دارای یک قیمت خواهند بود. همچنین سیزن پس بازی با هر دو نسخه سازگاری دارد.

بازیکنان قابلیت دریافت Renown را با اجرای بازی خواهند داشت. بازیکنانی که دوست ندارند مدت زمان زیادی را برای دریافت اپراتورها صرف کنند، با پرداخت ۳۵ دلار یک بسته دریافت خواهند کرد که منجر به باز شدن کلیه اپراتورها خواهد شد.

نسخه Starter edition تنها بصورت دیجیتالی و از طریق استیم و یوپلی قابلیت دریافت را خواهد داشت، البته برای مدت دو هفته.

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید