برطرف سازی مشکل دانلود بازی‌های Forza Horizon 3 و Gears of War 4 با یک بروزرسان

۹ مهر ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۷

به تازگی شاهد مشکلاتی با دانلود استور ویندوز ۱۰ مواجه بوده‌ایم که از زمان انتشار فایل‌های پیش دانلود بازی Forza Horizon 3 توسط بازیکنان گزارش شده‌اند، گرچه مشکل گزارش شده تنها مختص بازی Forza نبوده است. اکنون راه حل برطرف سازی مشکل اعلام شده است و شما را از مشکلات پیش آمده در امان نگه خواهد داشت.

براساس گفته لری هرب بروزرسان جدید ویندوز ۱۰ که بتازگی عرضه شده است مشکل پیش آمده در دانلود بازی‌ها را برطرف خواهد کرد. مطمئن شوید که Windows Update ویندوز شما KB3194496 را دریافت کرده باشد، یک بهینه ساز کوچک که ورژن ویندوز ۱۰ شما را به ۱۴۹۳۹٫۲۲۲ تغییر خواهد داد.

طبق گفته آقای هرب، نصب این بروزرسانی موجب برطرف سازی مشکلات بازیکنان با Forza ،ReCore ،Halo 5’s Forge tools و فایل‌های پیش دانلود بازی Gears 4 برروی رایانه‌های شخصی خواهد شد. این بروزرسانی در حالی ارائه می‌شود که پیش از این خبر از ایجاد مشکلاتی در دریافت فایل‌های پیش دانلود بازی Froza داده بودیم که در زمان تکمیل مراحل دریافت، ناگهان مراحل دریافت از نو شروع میشده است که با توجه به حجم زیاد فایل‌های بازی که ۴۹ گیگابایت می‌باشند، مشکل قابل توجهی بوده است.

ویندوز استور بتازگی تبدیل به یک راه مناسب برای دریافت بازی‌ها برروی رایانه‌های شخصی شده است. چرا که کلیه بازی‌های Forza ،ReCore و Gears 4 جزو برنامه Xbox Play Anywhere می‌باشند، این برنامه به کاربران اجازه خواهد داد تا با خرید نسخه دیجیتالی بازی مورد نظر برروی یکی از پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی یا ایکس‌باکس وان، یک نسخه رایگان از آن را برروی پلتفرم دیگر به رایگان دریافت کنند. کلیه پیشرفت‌ها و دستاوردهای شما بین هر دو پلتفرم مشترک خواهد بود، بنابراین قابلیت اجرای بازی مورد نظر خود را در هر زمان و هر مکان و برروی هر پلتفرمی از این دو خواهید داشت و نیازی به شروع مجدد بازی نخواهد بود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید