برخی از دارندگان سیزن پس بازی Driveclub قابلیت دریافت نسخه واقعیت مجازی آن را به قیمت ارزان‌تری خواهند داشت

۹ مهر ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۰

بزودی شاهد انتشار بازی Driveclub VR خواهیم بود به همین دلیل شرکت سونی جزئیاتی در مورد این بازی ارائه کرده است.

اولین نکته آنکه بازی Driveclub VR برروی دیسک موجود بوده و از طریق استور پلی‌استیشن به قیمت ۴۰ دلار قابلیت تهیه را از تاریخ ۱۳ اکتبر (۲۲ مهر ماه) خواهد داشت. اگر شما سیزن پس این بازی را به قیمت ۱۳ دلار از تاریخ ۲۸ سپتامبر خریداری کرده باشید، بنابراین ۵۰ درصد تخفیف در خرید بازی Driveclub VR دریافت خواهید کرد، بنابراین قیمت ۴۰ دلاری آن برای شما ۲۰ دلار خواهد بود.

طبق اعلام بلاگ پلی‌استیشن، مراحل اصلی کار برروی بازی Driveclub VR توسط استودیوی اولوشن به اتمام رسیده بود که سونی آن استودیو را در ماه مارس تعطیل کرد. در نتیجه ادامه کار توسط WWS Immersive Technology Group ادامه داده شده است که در آن گروهی از افراد استودیوی اولوشن نیز حضور داشته‌اند. نیکولا اورو در این مورد اعلام کرد:

بنابراین می‌توانید خاطر جمع باشید که بازی Driveclub VR توسط افراد صحیحی ساخته شده است.

طبق اطلاعات سازنده بازی، این بازی دارای قابلیت‌های زیر خواهد بود:

  • حالت‌های بازی: مسابقه‌های چندنفره‌ آنلاین واقعیت مجازی و یک بخش تک‌نفره‌ مهیج به دریفت‌کردن و چالش‌های زمانی پیوسته هستند.
  • مسیرها: مسیرهای جدید و کلاسیک Driveclub توسط قدرت پلی‌استیشن وی‌آر به واقعیت نزدیک شده‌اند که شامل ۵ مسیر خیابانی کاملاً جدید می‌شوند.
  • نگاهی نزدیک‌تر: تمامی ماشین‌ها با جزئیات ریز از دوباره ساخته شده‌اند تا بازیکنان توسط حالت Inspection با دید نزدیک‌تری به تجربه‌ بازی بپردازند.
  • حالت Cruise: زمان کمی برای اوقات فراغت، با پا روی پدال، گاز دهید و به هر جاده‌ای سفر کنید، در هر کشوری و در زمان آزادیتان با حالت Cruise.
  • مسافر مجازی: از طریق تکرار دورهای هیجان‌انگیز، رانندگی همه‌جانبه و مهیجی داشته باشید و قادر خواهید بود تا خود را هنگامی که با چالش‌ها دست و پنجه نرم می‌کنید، از زاویه‌ای منحصربه‌فرد در حالت Passenger تماشا کنید.

نسخه معمولی بازی Driveclub هم اکنون به قیمت ۷٫۵۰ دلار از طریق استور پلی‌استیشن در دسترس است. گرچه این قیمت تنها به نفع مشترکین پلی‌استیشن پلاس خواهد بود.

پلی‌استیشن وی‌آر در تاریخ ۱۳ اکتبر عرضه خواهد شد، هدستی که نیاز به یک پلی‌استیشن ۴ و یک دوربین خواهد داشت و قیمت آن ۴۰۰ دلار خواهد بود، یک باندل ۵۰۰ دلاری از آن نیز وجود دارد.

هر بسته پلی‌استیشن وی‌آر در آمریکا با یک دیسک دمو به همراه ۱۸ بازی مختلف ارائه خواهد شد که شامل تیزر Resident Evil 7’s Kitchen ،Eve: Valkyrie و Rez Infinite خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید