گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Black Ops 3 را به رایگان برروی استیم بازی کنید

۹ مهر ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۲

از امروز تا روز یکشنبه پیش‌رو (۲ اکتبر برابر با ۱۱ مهر ماه) قابلیت اجرای رایگان بازی Call of Duty: Black Ops 3 برروی استیم وجود خواهد داشت.

در حال حاضر همچنین قابلیت خرید بازی Black Ops 3 از فروشگاه استیم به قیمت ۳۰ دلار تا روز دوشنبه پیش‌رو (۳ اکتبر برابر با ۱۲ مهر ماه) وجود خواهد داشت. در کنار تخفیفی که برای بازی Black Ops 3 اعمال شده است همچنین شاهد تخفیفی برای بازی‌های The Witcher 3: Wild Hunt ،Doom و The Division نیز هستیم.

قابلیت اجرای رایگان و تخفیف بازی Black Ops 3 در حالی برروی استیم قرار می‌گیرد که در این هفته شاهد ارائه ابزار مادسازی این بازی از سوی سازنده آن بودیم. امکان نصب ابزار مادسازی از طریق بخش ابزار library استیم وجود خواهد داشت.

آخرین بسته گسترش دهنده این بازی نیز تحت عنوان Salvation هم اکنون برای پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفته است که بدلیل وجود قرار دادی میان شرکت سونی و اکتیویژن بوده است. انتظار می‌رود که در ماه اکتبر شاهد ارائه این بسته برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی نیز باشیم.

پس از منقضی شدن مهلت اجرای رایگان بازی Black Ops 3، در صورتیکه خواستار اجرای بیشتر بازی باشید، قابلیت خرید آن با تخفیف اعلام شده تا فردای روز منقضی مهلت اجرای رایگان وجود خواهد داشت.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید