با در دسترس قرار گرفتن ابزار مادسازی بازی Black Ops 3 شاهد کاهش قیمت ۵۰ درصدی آن هستیم

۹ مهر ۱۳۹۵ - ۰۶:۲۵

اگر تاکنون بازی Call of Duty: Black Ops 3 شرکت تری‌آرک را برروی رایانه شخصی اجرا ننموده‌اید، تخفیف استیم شانس مناسبی را برای خرید و اجرای این بازی برای شما محیا ساخته است.

فروشگاه استیم نسخه اصلی بازی Call of Duty: Black Ops 3 را با ۵۰ درصد تخفیف به قیمت ۳۰ دلار در دسترس قرار داده است. ارائه تخفیف این بازی در فروشگاه استیم همزمان با ارائه ابزار مادسازی این بازی توسط تری‌آرک بوده است.

نسخه Digital Deluxe این بازی که شامل بازی اصلی و سیزن پس آن است بجای قیمت ۱۰۰ دلار به قیمت ۷۵ دلار بفروش می‌رسد که این به معنی تخفیف ۲۵ درصدی آن می‌باشد. سیزن پس این بازی شامل ۴ بسته گسترش دهنده می‌باشد. چهارمین و آخرین بسته گسترش دهنده این بازی Salvation نام دارد که در همین ماه شاهد عرضه آن برای پلی‌استیشن ۴ بودیم و انتظار می‌رود که در ماه اکتبر برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان نیز در دسترس قرار بگیرد. همچنین قابل ذکر است که سیزن پس این بازی به تنهایی با ۲۰ درصد تخفیف بجای قیمت ۵۰ دلار به قیمت ۴۰ دلار در دسترس قرار دارد.

پیشنهاد ارائه شده توسط استیم در تاریخ ۳ اکتبر (۱۲ مهر ماه) منقضی خواهد شد.

ابزار مادسازی بازی Black Ops 3 در این هفته برای کلیه کاربران استیم در دسترس قرار گرفت.

در ماه نوامبر پیش رو شاهد ارائه نسخه جدیدی از سری بازی Call Of Duty تحت نام Infinite Warfare هستیم اما اکتیویژن هنوز اعلام نکرده است که آیا بازیکنان می‌توانند انتظار ابزار مادسازی را برای این بازی داشته باشند یا خیر.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید