گیفت کارت
گیفت کارت

نسخه استیم و فیزیکی بازی Quantum Break هم اکنون در دسترس هستند

۸ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۴

بازی Quantum Break را می‌توان یکی دیگر از عناوین ممتاز سازنده بازی‌های Max Payne و Alan Wake، یعنی استودیوی رمدی دانست که در ابتدا در ماه آوریل برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی (ویندوز ۱۰) عرضه شده بود و اکنون نسخه استیم آن نیز در دسترس قرار گرفته است. نسخه فیزیکی این بازی به نام Timeless Collector’s Edition نیز هم اکنون در دسترس است.

همانگونه که گفته شده نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی این بازی هم اکنون در دسترس است اما قابلیت دریافت آن تنها از طریق ویندوز استور شرکت مایکروسافت وجود دارد. قرار بود که نسخه استیم و فیزیکی این بازی در زمان زودتری، یعنی در تاریخ ۱۴ سپتامبر عرضه شود اما مراحل تهیه نسخه‌های گفته شده، مخصوصاً نسخه‌های فیزیکی این بازی به زمان بیشتری نیاز داشت و در نتیجه عرضه آنها با تاخیر همراه بود.

نسخه‌های جدید مربوط به رایانه‌های شخصی بازی Quantum Break شامل کلیه بروز رسان‌های بازی بوده و به قیمت ۴۰ دلار قابلیت تهیه را دارند. نسخه فیزیکی بازی تحت عنوان The Timeless Collector’s Edition یک بسته ویژه محسوب می‌شود و شامل موارد زیر خواهد بود:

  • بسته بندی ویژه
  • ۵ دیسک بازی (بایستی بصورت همزمان در استیم فعالسازی شوند.)
  • Making of Blu-Ray
  • Making of Book
  • یک سی‌دی موسیقی متن
  • دو پوستر
  • راهنمای نصب سریع بازی

نسخه مربوط به ویندوز ۱۰ این بازی در زمان عرضه با مشکلات متعددی روبرو بوده است. هنوز نسخه استیم این بازی دارای بررسی از سوی کاربران نمی‌باشد و نمی‌توان گفت که این نسخه نیز از همان مشکلات رنج می‌برد یا مشکلات آن از بین رفته‌اند. نکته دیگری که در مورد نسخه مربوط به استیم وجود دارد این است که دیگر نیازی به وجود ویندوز ۱۰ نخواهد بود و بازی قابلیت اجرا برروی ویندوزهای ۷ به بالا را خواهد داشت، البته باید این نکته را یادآوری کنیم که ویندوز شما حتماً باید ۶۴ بیتی باشد.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید