سه بازی جدید به لیست بازی‌های پشتیبانی از نسل قبل مایکروسافت اضافه شدند

۸ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۹

لیست بازی‌های پشتیبانی از نسل قبل شرکت مایکروسافت همچنان در حال توسعه بوده و این بار نوبت به سه بازی Lost Odyssey ،Guwange و Toy Story 3 رسیده است.

لری هرب (معروف به مِیجر نلسون) اعلام کرد که سه بازی اعلام شده به برنامه پشتیبانی از نسل قبل شرکت مایکروسافت اضافه شده‌اند.

بازی Lost Odyssey توسط هیرونوبو ساکاگوچی و استودیوی او به نام میستواکر به عنوان خالق Final Fantasy ساخته شده است، این بازی دارای ۴ دی‌وی‌دی بوده است.

اگر هم اکنون هر یک از این سه بازی را برروی کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ دارا می‌باشید، بازی مورد نظر بصورت خودکار به لیست بازی‌های ایکس‌باکس وان شما اضافه خواهد شد، در غیر اینصورت برای دریافت آنها باید از طریق Xbox.com یا کنسول ایکس‌باکس وان اقدام کنید. بازی Lost Odyssey دارای ۲۲٫۴۳ گیگابایت حجم، Guwange دارای ۱٫۰۵ گیگابایت حجم و Toy Story 3 دارای ۴٫۸۳ گیگابایت حجم می‌باشند.

برای کسانیکه با برنامه پشتیبانی از نسل قبل آشنایی ندارند باید گفت که این برنامه به بازیکنان ایکس‌باکس وان اجازه خواهد داد تا به اجرای بازی‌های کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ بپردازند و طبق اعلام مایکروسافت تاکنون کاربران اقدام به سپری کردن ۱۴۵ میلیون ساعت در بازی‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ برروی کنسول ایکس‌باکس وان کرده‌اند. در حال حاضر لیست بازی‌های این قابلیت به بیش از ۲۵۰ بازی رسیده است و بازی‌های بیشتری نیز در راه می‌باشند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید