گزارش: ایکس‌باکس وان اس فروشی باورنکردنی در بریتانیا دارد | فروش نه‌چندان زیاد پلی استیشن ۴ اسلیم

۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۸

ایکس‌باکس وان اس اوایل ماه گذشته در بریتانیا عرضه شد اما با وجود گذشت این مدت زمان، فروش این کنسول همچنان بالا است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

طبق گزارشات اخیر MCVUK، ایکس‌باکس وان اس توانسته به‌صورت کامل بازار کنسول‌ بریتانیا را بدست بگیرد. با عرضه دو مدل یک ترابایتی و پانصد گیگابایتی شاهد افزایش فروش ۹۸۹ درصدی کنسول ایکس‌باکس وان اس در هر هفته هستیم. تا پایان ۲۴ سپتامبر، دو کنسول ایکس‌باکس وان ۷۴ درصد از فروش کل سخت افزار بریتانیا را هنگام این ماه در دست داشته است که نسبت به سال گذشته افزایش ۷۶ درصدی داشته است.

xbox-one-s-mit-controller

پلی استیشن ۴ اسلیم نیز در اوایل ماه سپتامبر عرضه شد که فروش آن آهسته بوده است. تا پایان ۲۴ سپتامبر، دو کنسول پلی استیشن ۴ تنها ۱۹ درصد از کل فروش سخت افزار را کسب کرده‌اند و نسبت به سال پیش کاهشی ۶۶ درصدی داشته‌اند. اگرچه نسبت به ماه گذشته ۲۲ درصد افزایش فروش را تجربه می‌کند که دلیل اصلی آن عرضه پلی اسیتشن ۴ اسلیم است.

در مقایسه عرضه دو مدل پانصد و یک ترابایتی ایکس‌باکس وان اس با مدل اسلیم پلی استیشن ۴ شاهد عملکرد بسیار بهتر ایکس‌باکس وان اس هستیم، کنسول مایکروسافت ۳۶۱ درصد قوی‌تر از کنسول سونی در وضعیت فروش قرار دارد. سونی امیدوار است که بازی‌بازان خود را آماده عرضه پلی استیشن ۴ پرو می‌کنند و در نوامبر شاهد برتری کنسول خود باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید