مزایای پیش‌خرید Dishonored 2 مشخص شد | نمایش جدید از گیم‌پلی

۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۴

بتسدا به‌تازگی مزایای پیش‌خرید بازی Dishonored 2 را با انتشار یک ویدیوی جدید از گیم‌پلی که “کشتن مخترع بزرگ” نام دارد، مشخص کرده است.

بتسدا اعلام کرد اگر Dishonored 2 را پیش‌خرید کنید، می‌توانید یک روز قبل از انتشار رسمی بازی به تجربه آن بپردازید. ویدیوی گیم‌پلی بازی هم تلاش Emily Kaldwin برای ترور Kirin Jindosh، مخترعی که ربات ساعت موجود در اولین تریلر Dishonored 2 را خلق کرد،  نشان می‌دهد. Emily به خانه او نفوذ کرده و با ربات گفته شده روبه‌رو می‌شود سپس هنگامی که دشمنان شما سعی بر بازداشت‌تان دارند، Jindosh به Emily متلک می‌اندازد.

بسیاری از مهارت‌های ماوراء الطبیعی و ابزار Emily در ویدیوی زیر نمایش داده می‌شوند که می‌توانید آن را در ادامه مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

Dishonored 2 در ۱۱ نوامبر (جمعه ۲۱ آبان) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. بازی توسط استودیوی آرکین که نسخه اول بازی را هم ساخته بود در دست توسعه قرار دارد.

 برخلاف نسخه قبلی، در Dishonored 2 شخصیت‌های اصلی صداگذاری شده‌اند. هاروی اسمیت در مصاحبه خود با گیم‌اسپات گفت شخصیت‌های صداگذاری شده، بازی را گرم‌تر و صمیمی‌تر می‌کند. او افزود آزمایش این مورد در محتوای دانلودی نسخه اول Dishonored بسیار مفید بود.
 اسمیت در گذشته به گیم‌اسپات گفته بود Dishonored 2 را می‌توان بدون استفاده از قدرت‌های ماوراء الطبیعی به اتمام رساند. Emily قادر به رد کردن درخواست‌های Outsider خواهد بود و می‌تواند بر چیزی تکیه نکند.
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید