ساعت و روز پخش نمایش گیم‌پلی بخش داستانی Battlefield 1 مشخص شد

۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۱

پس از انتشار تریلر بخش داستانی Battlefield 1، دایس برای نمایش‌های بیشتری از بخش داستانی این عنوان آماده می‌شود.

این استودیو اعلام کرد اولین استریم زنده بخش داستانی Battlefield 1 در ۱ اکتبر (شنبه ۱۰ مهر) طی رویداد TwitchCon به نمایش گذاشته خواهد شد:

این تاریخ را به یاد داشته باشید. اولین استریم زنده گیم‌پلی بخش داستانی Battlefield 1 در راه است.

https://t.co/6DHrILXDDUpic.twitter.com/FaRsFLV42p

— Battlefield (@Battlefield) September 29, 2016

گیم‌پلی بازی در ساعت ۱۱:۳۰ شب به وقت تهران در صفحه توئیچ رویداد TwitchCon پخش می‌شود. ما هم در اسرع وقت گیم‌پلی آن را برای شما کاربران در سه کیفیت مختلف قرار خواهیم داد.

بخش داستانی Battlefield 1 در میان مناطق مختلف جنگ جهانی اول جریان دارد که شامل رشته‌ کوه‌های آلپ و صحرای خاورمیانه می‌شود. بازی دارای پنج “داستان‌های جنگ” اصلی است که در یکی از آن‌ها بازی‌بازان با لورنس عربستان روبه‌رو خواهند شد. شما در این بخش می‌توانید راجع به داستان‌های جنگ Battlefield 1 اطلاعات بیشتری به‌دست آورید.

مراحل مربوط به بخش داستانی سری Battlefield در گذشته در مکان‌های تنگ و جنگ‌های نزدیک جریان داشتند و فاقد مکان‌های باز و تنوع بخش چندنفره بودند. با این حال، چنین موردی شاید برای Battlefield 1 رخ ندهد چراکه دنیل برلین، طراح ارشد بازی، در گذشته به گیم‌اسپات طی مصاحبه خود گفت بخش داستانی Battlefield 1 دقت منعکس‌تری برروی حالت سندباکس دارد.

برلین ادامه داد عنوان Battlefield 1 انتخاب و تنوع بیشتری نسبت به عناوین گذشته دایس خواهد داشت. او همچنین افزود داستان بازی راجع به گروه‌های گوناگونی از مردم است که با تغییرات جهان به روش خودشان مقابله می‌کنند و به بازی‌بازان اجازه می‌دهد روش‌های مختلف و بازتری را در پیش گیرند.

علاوه بر بخش داستانی، همان‌طور که شما هم می‌دانید، Battlefield 1 دارای بخش چندنفره است که بازی‌بازان توانستند آن را در بتای بازی تجربه کنند. بتای Battlefield 1 با داشتن ۱۳٫۲ میلیون بازی‌باز به بزرگ‌ترین بتای الکترونیک‌آرتز در تاریخ تبدیل شده است. با توجه به اطلاعات، تعداد بازی‌بازان بتای Battlefield 1 دو برابر از نیروهای بریتانیایی و عثمانی‌ای که در طول جنگ جهانی اول در خاورمیانه مستقر شدند هم بیشتر بود. شما می‌توانید در این بخش جزئیاتی کامل راجع به آمار بتای بازی را مشاهده کنید.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید