گیفت کارت
گیفت کارت

مایکروسافت از عدم وجود درایو بلو-ری ۴K در پلی استیشن ۴ پرو تعجب کرده است

۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۸

در حالی که کاربران از عدم وجود درایو بلو-ری ۴K در پلی استیشن ۴ پرو تعجب کرده‌اند، هم‌اکنون مایکروسافت نیز واکنش خود را نسبت به این مسئله نشان داد. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

گاردین (The Guardian) فرصت این را داشت تا صحبت‌هایی را با آلبرت پنلو از مایکروسافت حول این قضیه انجام دهد و او نظر خود را درباره عدم وجود درایو بلو-ری ۴K در پلی استیشن ۴ پرو گفت:

من نمی‌خواهم به نوعی وارد جنگ کنسول‌ها بشوم و رسانه‌ها مرا طعمه خود قرار دهند و صد البته احترام خیلی زیادی نیز برای کارهایی که سونی انجام می‌دهد قائل هستم؛ ولی حقیقتا به نظرم آنها (سونی) تصمیم گیری جالبی را برای محصول خود (پلی استیشن ۴ پرو) انجام دادند که این من را تعجب زده کرد. عدم وجود درایو بلو-ری ۴K با توجه به سابقه سونی در این زمینه، به نوعی شگفت آور بود و با نگاهی به قبل از این ماجرا، فکر نمی‌کنم که مردم می‌توانستند این موضوع را پیش بینی کنند.

در بخش‌هایی دیگر از این مصاحبه، آلبرت پنلو درباره نحوه دید مایکروسافت به اسکورپیو صحبت کرد؛ او گفت مایکروسافت از این مسئله آگاهی داشت که اسکورپیو یک سال بعد از عرضه ایکس باکس وان اس راهی بازار می‌شود و این تصمیم جالبی برای آنها بود.

به‌علاوه، او ذکر کرد که مایکروسافت می‌خواهد اسکورپیو را در سال ۲۰۱۷ عرضه کنند تا به سازندگان وقت بیشتری داده شود و آنها بتوانند بازی‌های بزرگ و بیشتری را برای این کنسول توسعه دهند. او اضافه کرد که تصمیم آنها در این مسئله ربطی به سونی و عرضه پلی استیشن ۴ پرو در نوامبر سال جاری نداشت و آنها فقط می‌خواستند با صبر، حوصله و نظم مراحل توسعه اسکورپیو را پیش برند تا بتوانند بهترین کنسول را تحویل کاربران بدهند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • ULTRON گفت:

  ۹۰ درصد کسایی که الان بحث الکی میکنن
  صدرصد فقط تیر رو خوندن و متن رو نخوندن
  بابا مایکرو سونی مسخره نکرده
  (عدم وجود درایو بلو-ری ۴K با توجه به سابقه سونی در این زمینه،
  به نوعی شگفت آور بود )
  الان مایکرو توهین کرده؟
  جان من متن رو بخونین بعد نظر بدین

  0
  0
 • _.amirali._ گفت:

  بنظرم ۳ دلیل داره
  اول اینکه احتمالا خواستن قیمت کنسول رو پایین نگه دارن و اشتباهات ps3 رو تکرار نکنن
  دوم اینکه سونی خودش خط تولید و فروش بلوری پلیر ها دستش هست و قطعا نمیخواد به اون قسمت ضرر وارد بشه
  سوم هم اینکه سونی خودش از درایور های روی ایکس باکس بهش سود میرسه و نیاز به اضافه کاری الکی نداره

  0
  0
  • Great Kritos گفت:

   ایول این نظرت رو قبول دارم حقیقت همیناییه که گفتی اون جمله ی آخرت هم خیلی به دلم چسبید , پنلو مثل احمق ها اومده میگه من تعجب میکنم که پلی استیشن ۴ پرو درایو بلوری ۴k نداره آخه کله ک.ی.ر.ی با فروش اکس باکس وان اس تو سونی هم داره سود میخوره چون بلوری ۴k دستگاه شما به سونی هم مربوط میشه و خودش اند این کار هستش و یک چیز دیگه سونی از زیر این ماجرا یواشکی شمارو به ف.ا.ک میده هنوز خوابید زیاد زمان میبره تا بیدار شیدCool

   0
   0
 • اصلا شما متن خبرو خوندین که دارین میگین ماکرو داره سونی رو میکوبونه!!!!
  تو هیچ جای خبر ماکروسافت از سونی بد نگفته! اشاره کرده که اولا اینکه ایکس باکس سال بعد قراره بیاد ربطی به ps4 pro نداره و واسه اینه که سازنده ها وقت بیشتری داشته باشن واسه تطبیق دادن بازی روی دستگاه و با کیفیت زیاد ثانیا جناب آلبرت پنلو عرض کرد که تعجبش به خاطر غیر قابل پیش بینی بودن این حرکت سونی بوده و نه اینکه بخواد بگه کار سونی اشتباه بوده!

  0
  0
 • MAHDiRiLLEX گفت:

  راس میگه Neutral
  سونی اینکار رو کرد که قیمت کنسولش پایین باشه که فروش بهتری کنه -__-
  اینا همش سیا.سته ….

  0
  0