گیفت کارت
گیفت کارت

بخش داستانی For Honor تجربه‌ای کامل است | بازی‌بازان راضی خواهند بود

۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۸

اگر با وجود اینکه بخش داستانی For Honor در E3 2016 نمایش داده شد، هنوز هم باور دارید این عنوان فقط برای افراد بخش چندنفره ساخته شده، بنابراین نگران نباشید. با توجه به صحبت‌‌های جیسون واندنبرگ، یوبی‌سافت مونترال تلاش زیادی برای تهیه بخش داستانی For Honor کرده است.

او در مصاحبه خود با گیم‌اسپات پیش از رویداد EB Expo 2016 گفت:

این یک بخش داستانی کامل است؛ یک ماجراجویی سینمایی که ابتدا به عنوان سرپرست شوالیه‌ها، سپس مهاجم و اوروچی بازی خواهید کرد. شما با سه قلمروی متفاوت به تجربه بازی می‌پردازید: مهین شوالیه‌ها، میهن وایکینگ‌ها و میهن سامورایی‌ها.

وی در ادامه افزود:

شما به سوی این ماجراجویی خواهید رفت… ما بخش داستانی را ساختیم تا اگر بازی را خریداری کردید، حتی بدون تجربه بخش آنلاین و چندنفره هم راضی شوید. بخش داستانی For Honor به عنوان یک تجربه کامل در نظر گرفته شده است.

در هنگامی که سه عامل کلیدی به جنگ ادامه می‌دهند، Apollyon، جنگ سالار، در مرکز نشسته و به افزایش هرج و مرج می‌پردازد. اینکه آیا شوالیه‌ها، سامورایی‌ها و وایکینگ‌ها بر علیه او اتحاد می‌کنند یا بر اساس انتخاب‌ها با پایان‌های مختلفی روبه‌رو می‌شویم را هنوز نمی‌دانیم و باید برای انتشار جزئیات بیشتر صبور باشیم.

For Honor در ۱۴ فوریه (یک‌شنبه ۲۵ بهمن) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید