آیا آرکن استودیوز برای Dishonored 3 برنامه‌ریزی کرده است؟

۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۹

Dishonored در سال ۲۰۱۲ عرضه گردید و بازخوردهای خوبی را مشاهده کرد. نسخه‌ی دوم این سری هم قرار است در ماه نوامبر منتشر شود و حال این سوال پیش می‌آید که آیا آرکن استودیوز برای نسخه‌ی سوم نیز برنامه‌ریزی کرده است؟ برای یافتن پاسخ این سوال در ادامه همراه گیمفا باشید.

وب‌سایت فایندر، به‌تازگی گفت و گویی با هاروی اسمیت که یکی از مدیران نوآوری آرکن استودیوز است، داشته و در آن از نسخه‌ی سوم Dishonored پرسیده که با چنین پاسخی مواجه شده است:

نمی‌دانم و برای آینده برنامه‌ریزی نکرده‌ام. شرایط تغییر می‌کنند و بسیار سخت است برنامه‌ریزی کنید که در آخر، یا خود را نامید می‌کنید یا خوشحال می‌شوید. بعد از پایان کار نسخه‌ی اول Dishonored، من واقعا علاقه‌ای نسبت به کار برروی آن نداشتم، اما جرقه‌ای در ذهنم راجع به امیلی زده شد و علاقه‌مند شدم و همه‌چیز برایم روشن گردید. بنابراین، من نمی‌دانم که چه خواهد شد و واقعا نمی‌دانم که چه احساسی در آینده خواهم داشت. با پایان کار Dishonored 2، من تقریبا ۸ سال برروی دو بازی کار کرده‌ام و ۸ سال واقعا طولانی است.

به‌نظر می‌رسد که اسمیت قصد دارد تا بعد از عرضه‌ی Dishonored 2 در ۱۱ نوامبر (۲۱ آبان)، کمی به خود استراحت دهد و شاید اگر این بازی با فروش خوبی مواجه شود، تصمیم او هم عوض گردد…

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید