تماشا کنید: ۲۰ دقیقه ابتدایی Gears of War 4

۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۰

استودیوی کووالیشن طی روزهای گذشته هشدار داده بود که اسپویلرهای Gears of War 4 در راه هستند که از همین الان هم شروع شدند چراکه مایکروسافت ویدیوی جدیدی به اشتراک گذاشته که ۲۰ دقیقه ابتدایی این بازی را به نمایش می‌گذارد.

ویدیوی زیر شامل معرفی مختصری توسط راد فرگسون و مت سرسی می‌شود که راجع به هدف بخش مقدمه بازی صحبت می‌کنند. بخش مقدمه بازی برای آشنایی با یکی از شخصیت‌های مهم و جدید Gears of War 4 (نخست وزیر، جین) و آموزش برای تازه‌واردان این سری در نظر گرفته شده است البته پس از حدود یک دقیقه آغاز، بازی‌بازان در وسط نبرد قرار می‌گیرند.

سرسی می‌گوید:

مقدمه واقعا برای ما عالی بود. ما به کاوش در مناطقی مانند Pendulum Wars که قبلا هیچ وقت در این بازی وجود نداشت پرداختیم. همچنین با دسته‌ای از شخصیت‌ها به‌طور مجدد ارتباط برقرار کردیم.

فرگسون این نکته را هم افزود:

دیدن دوباره Dom فوق‌العاده بود.

بخش داستانی بازی را می‌توان با همکاری یک شخص دیگر به‌صورت آنلاین یا در حالت اسپلیت اسکرین به اتمام رساند. در ادامه می‌توانید ویدیوی جدید از گیم‌پلی بازی را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

Gears of War 4 در ۱۱ اکتبر (سه‌شنبه ۲۰ مهر) برروی دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این بازی از برنامه Xbox Play Anywhere هم پشتیبانی می‌کند؛ یعنی شما نسخه دیجیتالی بازی را برروی ایکس‌باکس وان خریداری کرده و نسخه رایانه‌های شخصی را به رایگان دریافت می‌کنید یا برعکس.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید