کپ‌کام می‌خواهد با Resident Evil 7 کنترل بازار واقعیت مجازی را در دست بگیرد

۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۳

Resident Evil 7 یکی از مورد انتظارترین عناوینی است که برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر خواهد شد، اما با سبک و سیاقی جدید و دید اول‌شخص آمده است تا واقعیت مجازی را هرچه بیشتر لذت‌بخش کند و طبق صحبت‌های اخیر کپ‌‌کام، تجربه‌ی بازی در واقعیت مجازی نسبت به قبل و E3 بهتر شده است. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

با این حال، کپ‌کام گفته است که به نسبت Resident Evil 7 و تبدیل‌شدن آن به یکی از بهترین‌های واقعیت مجازی و دردست‌گرفتن این بازار، امید دارد و این موضوع در آخرین گزارش سالانه‌ی این شرکت اعلام شده و جون تاکوشی گفته است:

من احساساتی قوی نسبت به این سری دارم و از اولین نسخه درگیرش بوده‌ام. با این حال، بسیار به نسخه‌ی هفتم اشتیاق دارم، زیرا برخی امسال را “سال اول واقعیت مجازی” می‌نامند. ما می‌خواهیم کنترل بازار واقعیت مجازی را با Resident Evil 7 در دست بگیریم. اگر از نظر ارائه‌ی جهان بازی و تکنولوژی شکست خوردیم، قادر به ساخت عناوین خلاقانه نخواهیم بود. جهت موفق‌شدن در این دو راه و رویارویی با چالش‌های این بازار جدید، به تعادلی بین الهام‌گیری و عقلانیت تجزیه و تحلیل داده نیاز است.

همان‌طور که می‌بینید، ظاهرا Resident Evil 7 قرار است به یکی از بزرگ‌ترین‌های واقعیت مجازی تبدیل شود اما باید به انتظارات پاسخ دهد تا شاید نظر طرفداران عوض شود. این عنوان در ۲۴ ژانویه‌ی ۲۰۱۷ (۵ بهمن) برای پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن وی‌آر عرضه خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید