گیفت کارت
گیفت کارت

بهینه‌ساز بازی Mortal Kombat XL هفته آینده منتشر خواهد شد

۸ مهر ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۲
احتمال دارد محتوای دانلودی جدیدی برای بازی Mortal Kombat XL منتشر شود

بازی Mortal Kombat XL در هفته آینده برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و در کنار آن یک بهینه‌ساز نیز برای کلیه پلتفرم‌ها ارائه خواهد شد. نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی و بهینه‌ساز آن هر دو در تاریخ ۴ اکتبر (۱۳ مهر ماه) در دسترس خواهند بود.

اد بون در توییتر خود ضمن اعلام این خبر، همچنین اعلام نمود که یک روز پیش از ارائه مورد نظر، یعنی در تاریخ ۳ اکتبر (۱۲ مهر ماه) شاهد لیو استریم Mortal Kombat XL خواهیم بود و در آن جزئیاتی به اشتراک گذاشته خواهد شد. او در توییتر اعلام کرد:

بازیکنان Mortal Kombat XL، از گفتن این خبر به شما هیجان زده هستم که بهینه ساز بازی Mortal Kombat XL در تاریخ ۴ اکتبر عرضه خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در انتظار لیو استریم ما در تاریخ ۳ اکتبر باشید.

نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی بازی Mortal Kombat 10 عرضه وحشتناکی را تجربه کرد و تجربه آن به قدری برای سازندگان تلخ بود که تا مدت‌ها حاضر به ارائه نسخه کامل این بازی یعنی Mortal Kombat XL برای رایانه‌های شخصی نبودند. زمانیکه نسخه XL و بسته Kombat Pack 2 در اوایل سال جاری معرفی شدند، ندررلم اعلام کرد که آنها برای رایانه‌های شخصی عرضه نخواهند شد و علت آن وجود مشکلاتی بوده است که در زمان عرضه این بازی در سال ۲۰۱۵ داشته است. برای این بازی ندررلم از یک سیستم نصب جدید استفاده نمود تا به بازیکنان اجازه دهد تا بدون دریافت همه فایل‌ها به اجرای بازی بپردازند اما این حالت در نهایت شاهد مشکلاتی نظیر کرش بوده است و در نتیجه آن ندررلم اعلام نمود که نسخه کامل آن که XL نامیده می‌شود و همچنین دومین بسته دانلودی آن برای رایانه‌های شخصی عرضه نخواهند شد.

قیمت بازی برای کسانی که Mortal Kombat 10 را در اختیار ندارند، ۳۹٫۹۹ دلار خواهد بود و قیمت Mortal Kombat XL برای کسانی که Mortal Kombat X را در اختیار دارند ۲۴٫۹۹ دلار خواهد بود.

این بازی شامل بازی پایه و هر دو بسته دانلودی Kombat Pack 1 و Kombat Pack 2 می‌باشد. بسته Kombat Pack 1 شامل ۴ شخصیت نظیر Xenomorph و  Leatherface در کنار لباس‌های جدیدی می‌باشد. بسته Kombat Pack 2 که پیش از این برای رایانه‌های شخصی عرضه نشده بود شامل ۴ شخصیت دیگر خواهد بود که شامل Predator و Jason Voorhees و لباس‌های جدید دیگری می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید