اولین بسته گسترش دهنده بازی Homefront: The Revolution هم اکنون در دسترس است

8 مهر 1395 - 01:25

اولین بسته گسترش دهنده مربوط به بخش تک‌نفره بازی Homefront: The Revolution از راه رسید. این بسته صدای آزادی (The Voice of Freedom) نام داشته و براساس جزئیاتی که در سایت بازی قرار گرفته است، در این بسته بازیکنان در نقش شورشی به نام Benjamin Walker ایفای نقش خواهند کرد.

او توسط نیروهای کره‌ای که به اختصار KPA خوانده می‌شوند تحت تعقیب است و باید از طریق فیلادلفیای اشغال شده خود را به دیگر اعضای گروه مقاومت برساند.

بسته گسترش دهنده The Voice of Freedom به عنوان یک بسته داستان محور توصیف شده است. این بسته مقدمه‌ای است بر حوادث داستان اصلی بازی و بازیکنان را در میان نبرد گروهی به نام “۹۰” قرار می‌دهد که در سیستم متروی فیلادلفیا قرار دارند.

این بسته به تنهایی ۶ دلار قیمت دارد اما شامل expansion pass بیست و پنج دلاری این بازی نیز می‌شود.

در ادامه و پس از بسته گسترش دهنده The Voice of Freedom، در اواخر سال جاری میلادی شاهد ارائه بسته گسترش دهنده دیگری مربوط به بخش تک نفره خواهیم بود که Aftermath نامیده شده است. طبق اطلاعات سازنده بازی یک بسته گسترش دهنده دیگر نیز که بسته به مراتب بزرگتری می‌باشد در سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد و Beyond the Walls نامیده می‌شود.

در اخبار مرتبط دیگر، شاهد ارائه یک بهینه‌ساز از سوی استودیوی دامباستر به عنوان سازنده بازی در اواخر ماه اوت برای این بازی بودیم که به بهبود عملکرد اصلی بازی کمک می‌نمود و شامل صدها بهبود و برطرف سازی مشکلات بازی، در کنار سایر موارد میشد. بهینه ساز گفته شده موجب بهبود نرخ فریم بازی شده و مدت زمان دوره‌های ذخیره سازی بازی را افزایش میداد و به روان‌تر شدن بازی کمک می‌نمود.

 

بازی The Revolution در حال حاضر برای هر سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید