گیفت کارت
گیفت کارت

بتسدا همچنان برای پشتیبانی پلی استیشن ۴ از مادها تلاش می‌کند

۷ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۲

چندی پیش، پشتیبانی پلی استیشن ۴ از مادها برای دو عنوان Fallout 4 و The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition لغو شد که بتسدا سونی را مقصر این مسئله می‌داند. این قضیه به سیاست‌های سونی برمی‌گردد که اجازه عرضه مادهای این دو بازی را در پلی استیشن ۴ نداده است و بسیاری از کاربران از این مسئله ناراضی می‌باشند. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

به نظر نمی‌رسد که پشتیبانی پلی استیشن ۴ از مادها به‌زودی رخ دهد، ولی بتسدا همچنان برای پشتیبانی کنسول سونی از مادها تلاش می‌کند. پیت هاینز از بتسدا به پاسخ دادن درباره این مسئله به کاربران در توییتر پرداخت. زمانی که یکی از کاربران طرحی را برای حل این مسئله پیشنهاد داد، پیت هاینز در جواب به او گفت:

من به شما اطمینان می‌دهم راه حل‌های بسیاری را در نظر داریم و در این مورد دست ما بسته نیست! ما در تلاش هستیم که بهترین و دردسترس‌ترین کار را برای دارندگان کنسول پلی استیشن ۴ انجام دهیم.

پس بتسدا همچنان گزینه‌هایی را در اختیار دارد تا در آینده‌ای نزدیک این همکاری را با سونی به سرانجام برساند و دارندگان پلی استیشن ۴ نیز از پشتیبانی مادها لذت ببرند. همچنین، پیت هاینز توضیح نداد که آن راه حل‌های ذکر شده چه هستند.

Fallout 4 هم‌اکنون برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی دردسترس است و The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition نیز در تاریخ ۲۸ اکتبر (مصادف با ۷ آبان) برای پلتفرم‌های ذکر شده عرضه می‌گردد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید