بازی XCOM 2 هم اکنون برروی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است

7 مهر 1395 - 07:05

بازی XCOM 2 در اوایل سال جاری برای رایانه‌های شخصی عرضه شد و قرار بود که در تاریخ ۶ سپتامبر (۱۶ شهریور ماه) برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه شود اما زمان عرضه آن به اواخر ماه سپتامبر به تاخیر خورد و اکنون طبق برنامه ریزی برای هر دو کنسول نسل هشتم در دسترس قرار گرفته است.

نسخه کنسولی این بازی همچنین قابلیت دریافت سیزن پس این بازی، Reinforcement Pack را خواهد داشت، قیمت آن ۲۵ دلار بوده و شامل Anarchy’s Children که منجر به اضافه شدن سربازان سفارشی سازی شده بیشتر، Alien Hunters که یک بیگانه Ruler جدید را معرفی خواهد کرد و Shen’s Last Gift که نوع جدیدی از سربازان را اضافه کرده و همچنین شامل ماموریتی می‌شود که در آن Lily Shen به عنوان مهندس سرپرست، گروه شما را همراهی خواهد کرد تا از اسرار آخرین پروژه اسرار آمیز پدر خود سردرآورد، می‌باشد. همچنین این بازی یک نسخه دیجیتالی Deluxe edition نیز دارد که شامل بازی اصلی و Reinforcement Pack می‌باشد که ۷۵ دلار قیمت دارد.

کارل اسلتُف به عنوان رئیس شرکت تیک تو در مورد تاخیر این بازی اعلام کرده بود که سه هفته تاخیر اعلام شده منجر به تضمین کیفیت بازی در زمان عرضه آن خواهد شد تا از استانداردهای مد نظر آنها برخوردار باشد.

این بازی از سایت گیم اسپات امتیاز ۹ از ۱۰ را دریافت کرده است.

نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی بازی XCOM 2 از مادها پشتیبانی می‌کند اما نسخه‌های کنسولی آن این کار را نخواهند کرد. اخیراً نیز شاهد مشکلات بتسدا با پشتیبانی از مادهای بازی Fallout 4 برروی پلی‌استیشن ۴ بوده‌ایم، این شرکت اعلام کرد که علت اصلی مشکل بوجود آمده شرکت سونی بوده است و این شرکت با عملکرد مادهای این بازی برروی پلی‌استیشن ۴ موافق نبوده است.

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید